Kategorie

Majtki chłonne SENI ACTIVE SUPER, Large, dla dorosłych, 10 sztuk

Cena jednostkowa: 2,85 zł za 1 sztukę
Cena
28,49 zł
Produkt dostępny
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!

Opis produktu

Elastyczne majtki chłonne Seni Active jednorazowego użytku to idealne rozwiązanie dla osób ze średnim stopniem nietrzymania moczu, prowadzących aktywny tryb życia oraz dla uczestników zajęć rehabilitacji ruchowej. Jednorazowe majtki są zakładane jak zwykła bielizna. To wyjątkowe rozwiązanie dla osób aktywnych, ceniących sobie wygodę i bezpieczeństwo.
Seni Active zapewniają:
- optymalne dopasowanie do ciała (są elastyczne na całym obwodzie),
- wygodę podczas ściągania zużytego wyrobu (mają rozrywane szwy boczne),
- komfort użytkowania (są miękkie i delikatne w dotyku, nie szeleszczą),
- redukcję nieprzyjemnego zapachu moczu,
- wysoką chłonność i zabezpieczenie przed przeciekaniem,
- swobodne oddychanie skóry,
- minimalizację ryzyka reakcji alergicznych.

Na wyrobach znajduje się indykator wilgotności, który stanowi precyzyjną informację o stopniu napełnienia pieluchy i konieczności jej zmiany oraz napis „FRONT” z przodu wyrobu, który wskazuje jak zakładać pieluchę. Dyskretne i higieniczne wyrzucenie zużytego produktu, dzięki specjalnej tasiemce umieszczonej w tylnej części majtek chłonnych.

Zastosowanie

Dla dorosłych ze średnią i ciężką inkontynencją. Dla osób mobilnych, prowadzących aktywny tryb życia oraz podczas treningu pęcherza. 

Sposób użycia

Załóż majtki chłonne jak zwykłą bieliznę. W razie potrzeby, np. jeśli chcesz skorzystać z toalety, możesz je zdejmować i ponownie zakładać jak zwykłą bieliznę. Pamiętaj: Aby zdjąć zużyte majtki chłonne rozerwij szwy boczne z obu stron majtek. Zwiń zużyte majtki chłonne i wyrzuć je do kosza na śmieci. Nie wyrzucaj zużytego wyrobu do toalety.

Cechy produktu

Rozmiar (obwód w cm): 100-135cm (L).

Zawartość opakowania

 10 sztuk.
 

Producent

TZMO SA,
ul. Żółkiewskiego 20/26,
87-100 Toruń.

  • SearchWishlistUser AccountCartArrow LeftArrow RightArrow Right ThinIcon HomeIcon HomeMenuArrowCaret DownCloseResetVISAmatercardpaypalDHLHermesCheckCheck-additionalStarAdd to Shopping Cartchevron-leftchevron-rightSpinnerHeartSyncGiftchevron-upKlarnaGridListFiltersFileImagePdfWordTextExcelPowerpointArchiveCsvAudioVideoCalendar