Apis Natural Cosmetics

Apis Natural Cosmetics to rodzinna firma, która w Polsce zasłynęła jako jedna z pierwszych oferujących kosmetyki produkowane z minerałów pozyskiwanych z Morza Martwego. Przedsiębiorstwo swój początek miało w 1988 roku, a jego założycielem jest Krystyna Arcabowicz – biotechnolog i pasjonatka kosmetologii.

1 2 ... 2
24 96
APIS Raspberry Kiss, krem do rąk, 100ml KRÓTKA DATA - miniaturka zdjęcia produktu
11,92
Data ważności produktu: 2020-10-30
1 2 ... 2
24 96

Apis Natural Cosmetics i historia powstania firmy

Narodziny firmy w 1988 roku przyniosły jeden z najpopularniejszych produktów kosmetycznych, czyli krem z mleczkiem pszczelim, doskonale znany także dziś. Do tego preparaty produkowane na bazie minerałów pozyskanych z Morza Martwego, a wykazujących szereg cennych właściwości oraz oddziałujących pozytywnie na skórę. Apis Natural Cosmetics postawiła na kosmetyki, które są odpowiedzią na zapotrzebowanie konsumentów. Firma posiada ponadto profesjonalną linię przeznaczoną do salonów spa i gabinetów kosmetycznych.

Apis Natural Cosmetics zapewnia wysoką jakość końcowych produktów oraz zastosowanie technologii, które zostały opracowane od podstaw, a łączą w sobie osiągnięcia dziedzin biotechnologii i kosmetologii. Poza tym wszystkie produkty powstają na terenie własnych laboratoriów mikrobiologicznych, technologicznych i fizykochemicznych. Firma współpracuje również z instytucjami badawczymi, a skuteczność kosmetyków potwierdzana jest przez kosmetologów i dermatologów z wieloletnim doświadczeniem.

Produkty oparte na wyselekcjonowanych składnikach

Choć firma Apis Natural Cosmetics działa na rynku od ponad 3 dekad, a lata pracy przyniosły owoce w postaci dystrybucji produktów w wielu kanałach, to od blisko 18 lat przedsiębiorstwo znane jest z produkcji kosmetyków wykorzystujących minerały z Morza Martwego. Pod tą marką kryje się już niemalże 50 produktów, w których goszczą składniki pochodzące z różnych rejonów świata. W ofercie można znaleźć kosmetyki do pielęgnacji włosów, twarzy i ciała – balsamy, szampony, odżywki, peelingi, maseczki, kremy oraz pastę do zębów.

Kompletna oferta firmy to liczba prawie 280 produktów, w tym ciekawe nowości. Wieloletnie tradycje, sprawdzone receptury, a do tego niemała liczba innowacji, przynoszą propozycje kosmetyków, które nie muszą obawiać się konkurencji. Produkty profesjonalne przeznaczone są do gabinetów kosmetycznych i spa, szkół oraz hurtowni kosmetycznych. Stosowanie ekologicznych ekstraktów oraz drogocennych olejków wpłynęło na zajmowanie zaszczytnego miejsca pośród wiodących producentów na rynku kosmetyków naturalnych.

Poza minerałami pochodzącymi z Morza Martwego, wśród składników produkowanych kosmetyków wymienia się olej arganowy, masło shea, ekstrakty z miodu, żurawiny i arbuza, a także alg morskich, które pozwalają na uzyskanie substancji aktywnych, wykorzystując ich synergiczne działanie.

Apis – jakość widziana przez pryzmat szkoleń

Profesjonalne podejście i jakość oferowana przez Apis Natural Cosmetics to nie tylko szereg dopracowanych produktów kosmetycznych, ale i prowadzenie szkoleń, które kończą się uzyskaniem stosownych zaświadczeń. Ponadto firma działa zgodnie z normami ISO 22716 TDC, a w 2016 roku uzyskała znak TUV Rheinland GMP ISO 22716.