Poradnik
Astellas

ASTELLAS

Znalezione produkty : 1
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Lipobase, krem, 100 g - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda- niedostępny
Lipobase, krem, 100 g
27,59 zł
1 - 1 z 1 produktów

Producent Astellas Pharma

Astellas Pharma to firma biotechnologiczna, producent leków, suplementów i produktów farmaceutycznych. Wspiera Europę, Bliski Wschód i Afrykę, współpracując z władzami, aby zapewnić pacjentom tych kontynentów dostęp do leków najwyższej jakości. W Gemini znajdziesz produkty firmy Astellas w postaci kremów i maści do stosowania na powierzchnię skóry.

Historia powstania firmy sięga 1894 roku, kiedy Tomokichi Fujisawa założył organizację Fujisawa Shoten, przemianowaną na Fujisawa Pharmaceutical w 1943 roku. Astellas Pharma powstała 1 kwietnia 2005 roku w wyniku połączenia sił Fujisawa i centrum badawczo-rozwojowego Yamanouchi.

Misja Astellas Pharma

Astellas Pharma skupia się na ciągłym rozwoju i zdobywaniu wiedzy, niezbędnej do przeprowadzania programów badawczych. Jak podaje właściciel, firma dba, aby każdy lek spełniał wymagania, które obowiązują w danym kraju. Misją Astellas Pharma jest podniesienie jakości życia kobiet i mężczyzn poprzez dostarczanie nowatorskich leków.

Przedsiębiorstwo zrzesza światowe koncerny farmaceutyczne z całego świata. Zatrudnia ponad 17 tysięcy pracowników, a blisko 4 tysiące z nich w Europie. Firma posiada również oddział w Polsce – Astellas Pharma Poland ma swoją siedzibę w Warszawie.

Obszary terapeutyczne Astellas

Astellas to organizacja skoncentrowana na programach badawczo-rozwojowych, których głównym celem jest poprawa jakości życia i zdrowia pacjentów. Firma skupia swoje działania w czterech obszarach terapeutycznych: transplantologii, urologii, onkologii i leczeniu zakażeń. Przedsiębiorstwo wspiera różnego rodzaju organizacje i wydarzenia naukowe. W 2006 roku firma podjęła próbę stworzenia najlepszych w swojej klasie leków dla pacjentów onkologicznych. Astellas skupia się również na opracowywaniu preparatów na trudne do wyleczenia zakażenia. Ciągle prowadzi badania do stworzenia produktów, które będą remedium na wiele dolegliwości.

Poznaj produkty producenta Astellas Pharma sp. z o.o.

Wśród produktów Astellas Pharma Sp. z o.o. znajdują się preparaty do stosowania na skórę, w postaci kremów i maści, roztworów, tabletek czy globulek.

W ofercie Gemini znajdują się także produkty do codziennej pielęgnacji skóry suchej i podatnej na podrażnienia. Ich skład ogranicza możliwość wystąpienia reakcji alergicznej i nie wykazuje działania komedogennego. Jednym z nich jest krem Lipobase – zawiesina typu olej/woda, o wysokiej zawartości cieczy oleistych (70%) i małej ilości wody (30%). Produkt ma natłuszczać i nawilżać skórę oraz redukować jej złuszczanie.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki