Avent to szeroka gama akcesoriów do pielęgnacji dzieci i niemowląt, których producentem jest znana oraz ceniona na całym świecie firma Philips. Wychodząc na przeciw potrzebom zaspokojenia potrzeb najmłodszych i ich rodziców, firma ta stworzyła doskonałej jakości produkty do karmienia - butelki, kubki do nauki samodzielnego picia, kubki ze słomką; praktyczne pojemniki na pokarm i do mleka w proszku; urządzenia medyczne - laktatory elektroniczne i ręczne, a także wiele innych akcesoriów. W naszej ofercie, oprócz wyżej wymienionych produktów znajdują się także podgrzewacze, smoczki na butelkę, smoczki uspokajające, osłony na sutki oraz wkładki laktacyjne. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełnym wykazem asortymentu Philips Avent oraz zapraszamy do składania zamówień.

Bezpieczeństwo i komfort karmienia butelką Avent

Rodzicielstwo to wspaniała, pełna wyzwań przygoda. Warto w niej mieć towarzysza, na którego zawsze można liczyć. W roli tej chętnie wystąpi Avent – producent m. in.: laktatorów, butelek i sterylizatorów przydatnych mamom, które nie karmią piersią. Produkty stanowią propozycję nowoczesnych rozwiązań, bezpiecznych i wygodnych w zastosowaniu.

Więcej…

1 2 3 4 5 ... 17
Następna strona Ostatnia strona
AVENT, butelka - kubek Natural ze smoczkiem o średnim przepływie i uchwytami, od 4 miesiąca, 150ml
27,39
Waga: 0.112 kg
Ilość
AVENT, butelka Classic+ ze smoczkiem o średnim przepływie, od 3 miesiąca, 330ml
26,49
Waga: 0.1 kg
Ilość
AVENT, butelka Classic+ ze smoczkiem o wolnym przepływie, 1 miesiąca, 260ml
23,89
Waga: 0.09 kg
Ilość
AVENT, butelka Classic+ ze smoczkiem o wolnym przepływie, 1 miesiąca, 2x260ml
43,09
Waga: 0.165 kg
Ilość
AVENT, butelka Classic+ ze smoczkiem o wolnym przepływie, 1 miesiąca, 3x260ml
60,99
Waga: 0.24 kg
Ilość
AVENT, butelka Classic+ ze smoczkiem o wolnym przepływie, od urodzenia, SCF560/27, 2x125ml
38,99
Waga: 0.135 kg
Ilość
AVENT, butelka Classic+ ze smoczkiem o wolnym przepływie, od urodzenia, SCF560/27, 3 x125ml
49,99
Waga: 0.155 kg
Ilość
AVENT, butelka Classic+ ze smoczkiem od urodzenia, 125ml
19,89
Waga: 0.07 kg
Ilość
1 2 3 4 5 ... 17
Następna strona Ostatnia strona

Avent - ekspert w karmieniu niemowląt

Pierwsza butelka Avent powstała w odpowiedzi na ofertę dotychczasowych, niewygodnych w użyciu butelek. W przeciwieństwie do nich otrzymała szeroką szyjkę ułatwiającą napełnienie wnętrza i silikonowy smoczek o anatomicznym kształcie przypominającym pierś. Umieszczenie w nim elementów odpowietrzających zapobiega powstawaniu kolki tak uciążliwej dla maluszków i ich mam. Nowy kształt butelki szybko zyskał zwolenników i stał się standardem znanym na całym świecie. W naszej Aptece możecie Państwo kupić butelki Avent o większej lub mniejszej pojemności ze smoczkami o regulowanym przepływie mleka.

Karmienie butelką wymaga zachowania odpowiedniej higieny, dlatego, każda mama musi pamiętać o odpowiednim umyciu butelki po każdym karmieniu. Zwykłe mycie jednak nie wystarczy, by pozbyć się wszystkich niebezpiecznych zarazków. Z tym trudnym zadaniem poradzi sobie elektryczny sterylizator Avent, który przy użyciu pary, w zaledwie kilka minut pozbędzie się niebezpiecznych bakterii. W zależności od potrzeb mogą Państwo nabyć sterylizator na jedną butelkę lub taki, który wysterylizuje przedmioty różnej wielkości, np. smoczki, butelki z wąską i szeroką szyjką, a nawet kilka butelek.

Katalog produktów ułatwiających karmienie uzupełnia laktator Avent. Jest lekki i poręczny w użyciu. Wystarczy wygodnie usiąść, przyłożyć laktator do piersi, by, poczuć jak delikatnie stymuluje on pierś powodując uwalnianie pokarmu.

Do góry