Kategorie

Bezpieczeństwo i komfort karmienia butelką Avent

Rodzicielstwo to wspaniała, pełna wyzwań przygoda. Warto w niej mieć towarzysza, na którego zawsze można liczyć. W roli tej chętnie wystąpi Avent – producent m. in.: laktatorów, butelek i sterylizatorów przydatnych mamom, które nie karmią piersią. Produkty stanowią propozycję nowoczesnych rozwiązań, bezpiecznych i wygodnych w zastosowaniu.

Więcej…

AVENT, zestaw startowy Natural, Wszystko w jednym, ze sterylizatorem, od urodzenia, SCD293/00
441,99
Ilość
AVENT, zestaw startowy Natural, Wspomagający karmienie piersią, od urodzenia, SCD292/01
611,99
Ilość
AVENT, zestaw startowy Natural, dla noworodków, od urodzenia, SCD290/01
113,99
Ilość
AVENT, zestaw startowy Classic+, dla noworodków, od urodzenia, SCD371/00
104,39
Ilość
AVENT, zestaw pielęgnacyjny dla niemowląt SCH400/30
97,79
Ilość
AVENT, zestaw Natural, Szczęśliwe słoniki, butelka + zawieszka + smoczek, 2 sztuki, Girl, SCD628/01
59,89
Ilość
AVENT, zestaw Natural, Szczęśliwe słoniki, butelka + zawieszka + smoczek, 2 sztuki, Boy, SCD627/01
59,89
Ilość
AVENT, zawieszka do smoczka z klipsem, SCF185/00, 1 sztuka
15,09
Ilość

Avent - ekspert w karmieniu niemowląt

Pierwsza butelka Avent powstała w odpowiedzi na ofertę dotychczasowych, niewygodnych w użyciu butelek. W przeciwieństwie do nich otrzymała szeroką szyjkę ułatwiającą napełnienie wnętrza i silikonowy smoczek o anatomicznym kształcie przypominającym pierś. Umieszczenie w nim elementów odpowietrzających zapobiega powstawaniu kolki tak uciążliwej dla maluszków i ich mam. Nowy kształt butelki szybko zyskał zwolenników i stał się standardem znanym na całym świecie. W naszej Aptece możecie Państwo kupić butelki Avent o większej lub mniejszej pojemności ze smoczkami o regulowanym przepływie mleka.

Karmienie butelką wymaga zachowania odpowiedniej higieny, dlatego, każda mama musi pamiętać o odpowiednim umyciu butelki po każdym karmieniu. Zwykłe mycie jednak nie wystarczy, by pozbyć się wszystkich niebezpiecznych zarazków. Z tym trudnym zadaniem poradzi sobie elektryczny sterylizator Avent, który przy użyciu pary, w zaledwie kilka minut pozbędzie się niebezpiecznych bakterii. W zależności od potrzeb mogą Państwo nabyć sterylizator na jedną butelkę lub taki, który wysterylizuje przedmioty różnej wielkości, np. smoczki, butelki z wąską i szeroką szyjką, a nawet kilka butelek.

Katalog produktów ułatwiających karmienie uzupełnia laktator Avent. Jest lekki i poręczny w użyciu. Wystarczy wygodnie usiąść, przyłożyć laktator do piersi, by, poczuć jak delikatnie stymuluje on pierś powodując uwalnianie pokarmu.

Do góry