Bambino - znany i ceniony producent kosmetyków dziecięcych. Proponujemy szeroki wybór preparatów do pielęgnacji skóry dziecka. W naszej ofercie znajdują się między innymi chusteczki nawilżające, kremy ochronne i pielęgnacyjne, szampony oraz mydła. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Bambino kosmetyki dla delikatnej skóry dziecka

Budowa skóry małego dziecka i osoby dorosłej znacznie się od siebie różnią dlatego potrzebują innej pielęgnacji. W związku z tym, iż w składzie dziecięcej skóry jest znacznie więcej wody i o wiele mniejsza ochrona płaszcza lipidowego niż u dorosłego, maluchy potrzebują kosmetyków delikatnych, bezpiecznych i takich, które nie powodują uczulenia.

Więcej…

1 2 ... 2
Następna strona Ostatnia strona
BAMBINO, chusteczki dla niemowląt, 63 sztuki
5,59
Ilość
BAMBINO, chusteczki dla niemowląt, dwupak, 2x63 sztuki
9,79
Waga: 0.635 kg
Ilość
BAMBINO, krem ochronny z tlenkiem cynku, od urodzenia, 150ml
8,59
Waga: 0.165 kg
Ilość
BAMBINO, krem ochronny z tlenkiem cynku, od urodzenia, 75ml OKAZJA
Okazja
2,59
Waga: 0.09 kg
Ilość
Data ważności produktu: 2017-10-30
BAMBINO, krem pielęgnacyjny z d-pantenolem, od urodzenia, 200ml
9,79
Waga: 0.225 kg
Ilość
BAMBINO, mydło dla dzieci i niemowląt, od urodzenia, 90g
2,39
Waga: 0.1 kg
Ilość
BAMBINO, oliwka pielęgnacyjna dla dzieci i niemowląt, od urodzenia, 150ml
7,09
Waga: 0.16 kg
Ilość
BAMBINO, płyn do kąpieli dla dzieci i niemowąt, po 1 miesiącu, 400ml
9,89
Waga: 0.455 kg
Ilość
1 2 ... 2
Następna strona Ostatnia strona

Produkty doceniane przez mamy i dzieci

Bambino to już klasyka wśród kosmetycznych propozycji do pielęgnacji wrażliwej, dziecięcej skóry. Produkty spełniają wszystkie powyższe normy deklarując jednocześnie, że nie zawierają również barwników i sztucznych konserwantów. Uzyskały pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka oraz atest PZH, cieszą się zaufaniem wielu mam i profesjonalnych środowisk. Od lat goszczą w wielu domach i pomagają mamom dbać o higienę ich pociech.

Szampon Bambino wywołał radość na niejednej dziecięcej twarzy, bo któż nie uwielbia kąpieli w bąbelkach? Produkt pieni się znakomicie, pięknie pachnie rumiankiem i dzięki temu, iż nie zawiera mydła, nie podrażnia też oczu.

Po kąpieli warto sięgnąć po produkt, który odpowiednio nawilży i natłuści skórę małego dziecka. Właściwości takie ma Oliwka Bambino, której głównym składnikiem jest olej roślinny z dodatkiem stabilizowanych nienasyconych kwasów tłuszczowych i witaminy F. Można ją stosować u dzieci i niemowląt już od pierwszego roku życia.

Naturalną równowagę skóry oraz długotrwałą ochronę przed wysuszeniem zapewni również Krem Bambino. Warto nim posmarować twarz dziecka narażonego na działanie zimnego wiatru, suchego powietrza lub promieni słonecznych. Lekka konsystencja pozwala na łatwe i równomierne rozprowadzenie produktu.

W Aptece Gemini prócz szamponu, oliwki i kremu kupią Państwo również mydła i chusteczki dla niemowląt.

Do góry