BIOPLANET

1 2 ... 2
24 96
1 2 ... 2
24 96

Bioplanet - produkty eko najwyższej jakości

Firma Bioplanet powstała w 2006 roku, a obecnie jest jedną z wiodących marek w Polsce. Od początku swojego istnienia, firma dba o dostarczanie szeregu zróżnicowanych produktów ekologicznych. Obecnie Bioplanet oferuje towary pochodzące od dwustu starannie wyselekcjonowanych dostawców. Misją firmy jest promocja zdrowego sposobu odżywiania opartego wyłącznie o naturalne składniki zawarte w żywności. Towary są sprowadzane z całego świata, dzięki czemu możliwe jest odkrycie bogactwa i różnorodności smaków. Bioplanet dba o to, aby każdy z dostępnych w sklepie produktów posiadał odpowiednie certyfikaty ekologiczne. Dzięki czemu klient ma gwarancję, że dostępny asortyment jest pozbawiony szkodliwych pestycydów oraz toksyn.

Bioplanet oferuje produkty z różnych zakątków świata

Cechą, która charakteryzuje markę Bioplanet jest szeroka różnorodność. Dlatego towary ekologiczne są unikatowe i pochodzą z krajów, które są ich naturalnym miejscem występowania. Przykładem nietuzinkowego produktu może być sproszkowany baobab, który jest pozyskiwany w Afryce. Dzięki oryginalnym produktom odkryjemy nowe smaki w naszej kuchni. Podstawowym hasłem, o które opiera się działalność Bioplanet jest ekologia. Dlatego cechą wyróżniającą markę są naturalne składniki obecne we wszystkich dostępnych produktach. Asortyment marki stanowi alternatywę dla wielu standardowych, powszechnie stosowanych produktów. Na przykład tradycyjny, biały cukier można skutecznie zastąpić syropem z agawy czy daktyli, bądź cukrem kokosowym.

Bioplanet - gwarancja zdrowia w zgodzie z naturą

W dzisiejszych czasach produkty spożywcze są przesycone chemią i konserwantami. Dzięki Bioplanet możliwe jest zastąpienie codziennie spotykanych produktów o ubogim składzie przez ich zdrowe substytuty. Opcji jest naprawdę wiele. Niektóre z nich nie posiadają glutenu oraz laktozy, których obecność jest najczęstszą przyczyną nietolerancji pokarmowych. Część z oferowanych dóbr jest wzbogacona o większą zawartość błonnika. Produkty Bioplanet są przeznaczone zarówno dla osób dbających o zdrową, wysoko zbilansowaną dietę, jak również chcących wspomóc proces odchudzania. Bioplanet oferuje również szereg eko przekąsek oraz naturalnych soków pozyskanych z owoców i warzyw, pochodzących z wysokiej jakości upraw. Część z nich została również wzbogacona o cenne probiotyki i bakterie. Dzięki temu wszystkie składniki przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania organizmu oraz wspomagają jego liczne funkcje.