BROS

24 96
24 96

Bros

Najmniejsi potrafią być najbardziej uciążliwi. Przekonujemy się o tym każdego lata, choć nie tylko. Wszelkiego rodzaju komary, kleszcze, muszki i inni nieproszeni goście, wkradają się do domów, nie pozwalają cieszyć się czasem spędzanym na świeżym powietrzu, w ogrodzie, na działce czy podczas leśnych spacerów. Firma Bros wyszła naprzeciw tak powstałym potrzebom, oferując szeroką paletę produktów skutecznie odpierających ataki wspomnianych żyjątek.

Produkty Bros

Produkty Bros charakteryzują się takim doborem składników, który wpływa na bezpieczeństwo i przede wszystkim efektywność stosowania wybranych środków ochrony. Są to wyroby w dużej mierze w postaci sprayów nadających się do użytkowania nie tylko przez dorosłych, ale i dla najmłodszych. Do tego płyny, pianki czy żele, dzięki którym można uporać się z uciążliwymi dolegliwościami pojawiającymi się po ugryzieniach i ukąszeniach.

Bros korzysta z bazy w postaci ściśle wyselekcjonowanych składników, by preparaty były nie tylko skuteczne w stosowaniu, ale i oferowały długotrwałe działanie. Poza tym firma korzysta z najnowszych osiągnięć technologicznych, a dość dawno wdrożyła system zarządzania jakością, by działać jeszcze lepiej i gwarantować, że markowe produkty są godne zaufania.

Bros – bezcenne wsparcie

Specjaliści z firmy Bros od lat testują nowe rozwiązania i wprowadzają w życie pomysły, mające na celu zwiększenie codziennego komfortu życia w bliskim otoczeniu przyrody. Popularne produkty towarzyszą nam niezmiennie od wielu lat, a niektóre z preparatów marki Bros stały się elementem niezbędnego wyposażenia wielu domów. Wieloletnia tradycja idzie w parze ze stosowaniem nowoczesnych rozwiązań – tak, aby zapewnić nam asortyment najwyższej klasy. Firma stosuje obecnie system zarządzania zgodny z wymogami normy ISO 9001:2008, a już niemal 10 lat temu Bros uzyskał certyfikat potwierdzający jego funkcjonowanie. Firma stale się rozwija, dążąc do sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, i stale poszerza swoją ofertę. Znajdziemy w niej coraz więcej produktów, nie tylko tych związanych z ochroną przed owadami.