Jako niekwestionowany lider polskiego rynku akcesoriów dla dzieci i niemowląt, firma Canpol już od wielu lat dokłada wszelkich starań, aby potrzeby rodziców względem prawidłowego rozwoju ich dzieci były maksymalnie zaspokojone. Produkty marki Canpol regularnie zdobywają liczne nagrody znanych miesięczników - m.in. "Mam dziecko", "Twój maluszek", "Dziecko". Klienci apteki internetowej Gemini odnajdą tutaj szereg niezwykle innowacyjnych, w pełni bezpiecznych, atestowanych i certyfikowanych produktów do karmienia, pielęgnacji oraz zabawy. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, której niewątpliwym atutem jest atrakcyjna cena.

Canpol - certyfikowane produkty dla dzieci

Firma Canpol Babies jest liderem polskiego rynku akcesoriów dla dzieci i niemowląt. Marka dostarcza pełną gamę produktów, odznaczających się najwyższą jakością i bezpieczeństwem.

Więcej…

1 2 3 4 5 ... 54
Następna strona Ostatnia strona
CANPOL, zestaw sztućców, 1 opakowanie
5,89
Waga: 0.055 kg
Ilość
CANPOL, zestaw sztućców w etui, 1 opakowanie
7,29
Waga: 0.07 kg
Ilość
CANPOL, zestaw szczotek do butelek z wymienną rączką, 1 opakowanie
11,39
Waga: 0.105 kg
Ilość
CANPOL, zestaw szczoteczek do zębów, 1 opakowanie
9,49
Waga: 0.04 kg
Ilość
CANPOL, zestaw stołowy, 1 opakowanie
29,89
Waga: 0.235 kg
Ilość
CANPOL, zestaw stołowy chłopiec/dziewczynka, 1 opakowanie
26,79
Waga: 0.21 kg
Ilość
CANPOL, zamknięcie do szuflad, 1 sztuka
6,29
Waga: 0.045 kg
Ilość
CANPOL, zamknięcie do szafek, 1 sztuka
5,49
Waga: 0.045 kg
Ilość
1 2 3 4 5 ... 54
Następna strona Ostatnia strona

W trosce o zaspokojenie potrzeb dzieci i rodziców

Innowacyjne produkty Canpol Babies są tworzone w oparciu o potrzeby dzieci oraz ich rodziców. Wszystkie akcesoria cechują się bezpieczeństwem użytkowania i są wolne od szkodliwego bisfenolu, występującego w tworzywach poliwęglanowych. Oferowane butelki, smoczki, bidony oraz wiele innych wyrobów do karmienia, zabawy i pielęgnacji dzieci są produkowane z surowców alternatywnych, nie zawierających bisfenolu. Marka oferuje również specjalistyczne artykuły higieniczne dla mam, które idealnie sprawdzają się zarówno przed, jak i po porodzie. Produkty Canpol Babies to najwyższa jakość i gwarancja bezpieczeństwa dla rodziców oraz ich pociech.

Do góry