Kategorie

Cetaphil - dermokosmetyki do skóry wrażliwej i suchej

Błędy w pielęgnacji skóry mogą doprowadzić do jej pieczenia, swędzenia i nadmiernego wysuszenia. Skóra wrażliwa i sucha, która utraciła zbyt duże ilości wody lub ma uszkodzony płaszcz hydrolipidowy wymaga szczególnej troski. W walce z problemami skóry wrażliwej i w trosce o jej ochronę warto sięgnąć po serię dermokosmetyków Cetaphil.

Więcej…

CETAPHIL BABY, balsam nawilżający z masłem shea, od 1. dnia życia, 300ml
23,87
Ilość
CETAPHIL BABY, balsam nawilżający, od 1. dnia życia, 300ml + CETAPHIL BABY OLIWKA 300 ML GRATIS
23,88
Ilość
CETAPHIL BABY, emulsja do mycia ciała i włosów z gliceryną i pantenolem, od 1. dnia życia, 300ml
21,17
Ilość
CETAPHIL BABY, emulsja do mycia ciała i włosów, od 1. dnia życia, 300ml + CETAPHIL BABY OLIWKA 300 ML GRATIS
21,18
Ilość
CETAPHIL BABY, intensywnie nawilżająca emulsja do mycia, od 1. dnia życia, 300ml
23,00
Ilość
CETAPHIL BABY, nawilżająca emulsja do mycia, od 1. dnia życia, 300ml + CETAPHIL BABY OLIWKA 300 ML GRATIS
23,01
Ilość
CETAPHIL BABY, oliwka do masażu, od 1. dnia życia, 300ml + CETAPHIL BABY SZAMPON 300 ML GRATIS
26,00
Ilość
CETAPHIL BABY, szampon rumiankowy, od 1. dnia życia, 300ml
19,59
Ilość

Stop problemom dermatologicznym

Problemy dermatologiczne to nie tylko kłopot natury estetycznej, to również pieczenie, swędzenie, czy łuszczenie się skóry. Uciążliwości tego typu obniżają samoocenę i komfort codziennego funkcjonowania osób, które ich doświadczają. Dermokosmetyki Cetaphil zostały stworzone z myślą o tych, którzy zmagają się z problemami natury dermatologicznej.

Cetaphil DA ultra to bezzapachowy krem o niezwykle lekkiej konsystencji. Badania kliniczne potwierdzają bezpieczeństwo stosowania produktu, rekomendując Cetaphil krem jako silnie nawilżający i uzupełniający brakujące w skórze lipidy.

Cetaphil Restoraderm występuje w formie emulsji i balsamu. Emulsja to delikatny środek myjący o właściwościach łagodzących swędzenie skóry. Dzięki temu, że jest hipoalergiczna nadaje się do codziennej pielęgnacji skóry atopowej i wrażliwej nawet u niemowląt i dzieci. Balsam natomiast nawilża skórę i odbudowuje jej płaszcz lipidowy.

Problemy z trądzikiem młodzieńczym, różowatym, łuszczycą czy atopowym zapaleniem skóry pomoże zwalczyć Cetaphil MD Protektor. Produkt występuje w formie lekkiego balsamu pozbawionego substancji alergizujących. Zawarty w nim panthenol łagodzi podrażnienia i sprzyja regeneracji naskórka, a silne stężenie gliceryny i oleju z orzechów makadamia zapewnia skórze odpowiednią ilość nienasyconych kwasów tłuszczowych. Cetaphil Dermoprotektor to środek bezpieczny, rekomendowany również dla delikatnej skóry dzieci.

Do góry