Cetaphil posiada szeroką ofertę dermokosmetyków szczególnie do skóry wrażliwej i suchej. Produkty tej firmy zostały opracowane z myślą o codziennym stosowaniu. Największą popularnością cieszą się Cetaphil MD Dermoprotektor balsam do twarzy i ciała oraz Cetaphil EM emulsja micelarna do mycia skóry wrażliwej. Do nabycia także Cetaphil PS - krem nawilżający lipoaktywny. Odkryj ich właściwości. Zachęcamy do zapoznania się z ich charakterystyką. Zadbaj o zdrową kondycję swojego ciała i twarzy. Wybierz sprawdzone preparaty, które zdobyły zaufanie wśród wielu osób. Serdecznie zapraszamy!

Cetaphil - dermokosmetyki do skóry wrażliwej i suchej

Błędy w pielęgnacji skóry mogą doprowadzić do jej pieczenia, swędzenia i nadmiernego wysuszenia. Skóra wrażliwa i sucha, która utraciła zbyt duże ilości wody lub ma uszkodzony płaszcz hydrolipidowy wymaga szczególnej troski. W walce z problemami skóry wrażliwej i w trosce o jej ochronę warto sięgnąć po serię dermokosmetyków Cetaphil.

Więcej…

1 2 ... 2
Następna strona Ostatnia strona
CETAPHIL BABY, balsam nawilżający z masłem shea, od 1. dnia życia, 300ml
23,79
Waga: 0.32 kg
Ilość
CETAPHIL BABY, emulsja do mycia ciała i włosów z gliceryną i pantenolem, od 1. dnia życia, 300ml
21,09
Waga: 0.34 kg
Ilość
CETAPHIL BABY, intensywnie nawilżająca emulsja do mycia, od 1. dnia życia, 300ml
23,69
Waga: 0.34 kg
Ilość
CETAPHIL BABY, oliwka do masażu z małem shea, od 1. dnia życia, 300ml
25,49
Waga: 0.31 kg
Ilość
CETAPHIL BABY, szampon rumiankowy, od 1. dnia życia, 300ml
21,19
Waga: 0.35 kg
Ilość
CETAPHIL DA Ultra, krem intensywnie nawilżający, 85g
29,49
Waga: 0.115 kg
Ilość
CETAPHIL Dermacontrol, Cera Trądzikowa, krem nawilżająco-matujący SPF30, 118ml
49,89
Waga: 0.175 kg
Ilość
CETAPHIL Dermacontrol, Cera Trądzikowa, pianka do mycia, 237ml
35,69
Waga: 0.31 kg
Ilość
1 2 ... 2
Następna strona Ostatnia strona

Stop problemom dermatologicznym

Problemy dermatologiczne to nie tylko kłopot natury estetycznej, to również pieczenie, swędzenie, czy łuszczenie się skóry. Uciążliwości tego typu obniżają samoocenę i komfort codziennego funkcjonowania osób, które ich doświadczają. Dermokosmetyki Cetaphil zostały stworzone z myślą o tych, którzy zmagają się z problemami natury dermatologicznej.

Cetaphil DA ultra to bezzapachowy krem o niezwykle lekkiej konsystencji. Badania kliniczne potwierdzają bezpieczeństwo stosowania produktu, rekomendując Cetaphil krem jako silnie nawilżający i uzupełniający brakujące w skórze lipidy.

Cetaphil Restoraderm występuje w formie emulsji i balsamu. Emulsja to delikatny środek myjący o właściwościach łagodzących swędzenie skóry. Dzięki temu, że jest hipoalergiczna nadaje się do codziennej pielęgnacji skóry atopowej i wrażliwej nawet u niemowląt i dzieci. Balsam natomiast nawilża skórę i odbudowuje jej płaszcz lipidowy.

Problemy z trądzikiem młodzieńczym, różowatym, łuszczycą czy atopowym zapaleniem skóry pomoże zwalczyć Cetaphil MD Protektor. Produkt występuje w formie lekkiego balsamu pozbawionego substancji alergizujących. Zawarty w nim panthenol łagodzi podrażnienia i sprzyja regeneracji naskórka, a silne stężenie gliceryny i oleju z orzechów makadamia zapewnia skórze odpowiednią ilość nienasyconych kwasów tłuszczowych. Cetaphil Dermoprotektor to środek bezpieczny, rekomendowany również dla delikatnej skóry dzieci.

Do góry