CLARENA

24 96
CLARENA, Elektryczna silikonowa szczoteczka do twarzy, 1 sztuka
185,99
CLARENA Medica, Purificato, żel do mycia twarzy, 200ml
34,98
CLARENA Medica, Purificato, tonik micelarny, 200ml
34,38
CLARENA Medica, Acne Vulgaris, krem redukujący zmiany trądzikowe, na dzień i na noc, 50ml
68,99
CLARENA Medica, Acne Vulgaris, maska redukująca zmiany trądzikowe, na noc, 50ml
68,99
CLARENA Medica, Rosacea Line, krem wyciszający zmiany naczyniowe i trądzik różowaty, 50ml
89,99
CLARENA Medica, Rosacea Line, terapia wyciszająca zmiany naczyniowe na noc, serum, 10x3ml
115,99
CLARENA Medica, Lentigo Sensilis, krem redukujący przebarwienia i plamy starcze, 50ml
70,89
CLARENA Medica, Alergiga Sensibilis, krem kojący na dzień, 50ml
105,99
CLARENA Medica, Psoriasis, krem do twarzy i ciała na łuszczycę, 200ml
125,98
CLARENA Medica, Psoriasis, żel do mycia twarzy i ciała na łuszczycę, 200ml
35,98
CLARENA Medica, Psoriasis, szampon na łuszczycę, 200ml
49,98
Clarena Medica, Overnight Anti-Atopic, serum do twarzy, 10x3ml
119,99
CLARENA Medica, Rosacea Line, krem wyciszający zmiany naczyniowe i trądzik różowaty na dzień, 50ml + terapia szokowa na noc, ampułki, 10x3ml + kosmetyczka
189,99
CLARENA Medica, Alergica Sensibilis, krem kojący na dzień 50ml + terapia szokowa na noc, łagodząco-regenerująca, ampułki 10x3ml + kosmetyczka
189,99
24 96

Clarena

Clarena jest polską marką produkującą profesjonalne kosmetyki zarówno do salonów kosmetycznych, jak i domowej pielęgnacji. Cechą charakterystyczną produktów marki Clarena jest ich wysoka jakość odpowiadająca wygórowanym potrzebom skóry kobiet w różnym wieku i różnych rodzajach cery.

Clarena - sekret skuteczności

Cechą wyróżniającą produkty marki Clarena dostępne na polskim rynku jest ich wysoka jakość, która jest wypadkową zastosowanych w produkcji drogocennych ekstraktów roślinnych i składników o naturalnym pochodzeniu z nowoczesnymi technologiami i wiedzą specjalistów pracujących przy tworzeniu kosmetyków. Receptury Clareny są opracowywane przez biotechnologów, kosmetologów i farmaceutów, którzy stale śledzą trendy kosmetyczne i wdrażają najnowsze rozwiązania technologiczne, jakie oferuje współczesna kosmetologia.

Wśród produktów marki Clarena znajdziemy zarówno kosmetyki profesjonalne do stosowania w salonach kosmetycznych, jak i te do domowej pielęgnacji, która przedłuża efekty zabiegów. W gamie kosmetyków znajdziemy te odpowiednie do dbania o cerę i całe ciało, a także specjalistyczne produkty do masażu.

Clarena jest również innowatorem we wprowadzaniu na rynek unikalnych związków takich, jak na przykład Volofrum (czyli komponent o działaniu ujędrniającym i zwiększającym objętość biustu), chromabrait (czyli kompleks o działaniu wybielającym) czy aktywny składnik Vitasource (o udowodnionym działaniu opóźniającym procesy starzenia komórkowego).

Clarena - produkty eksperckie

Prekursorski charakter marki i innowacyjne podejście jej twórców do kosmetologii przekłada się na niecodzienne składniki aktywne, jakie pojawiają się w składzie kosmetyków Clarena. Wśród nich znajdziemy między innymi krem pod oczy z ekstraktem z pietruszki, tonik ze śliną jaskółki czy krem do twarzy z jadem węża. Dobroczynny wpływ na skórę tych składników został potwierdzony w laboratoriach Clareny, dlatego zarówno produkty pielęgnacyjne, jak i profesjonalne zabiegi kosmetyczne oferowane przez markę, cieszą się dużym zaufaniem zarówno kosmetologów, jak i klientek marki.

W ofercie marki znajdują się również przyrządy kosmetyczne do domowej pielęgnacji (jak szczoteczki do oczyszczania twarzy), a także do stosowania w profesjonalnych salonach.