Dax Cosmetics – kompleksowa pielęgnacja ciała

Preparaty sygnowane marką Dax Cosmetics to wyroby najwyższej jakości, tworzone przy użyciu starannie wyselekcjonowanych surowców i opatentowanych receptur. Firma specjalizuje się przede wszystkim w produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy i ciała, jednak w swojej ofercie posiada również szeroką gamę produktów do makijażu oraz preparatów ochronnych do stosowania podczas opalania.

1 2 3 ... 10
24 96
DAX Yoskine, szafirowy peeling, 5ml + peptydowa maska-kameleon, 5ml
7,99
DAX Yoskine, Okinawa Green Caviar, serum kawiorowe do twarzy, 30ml
51,98
DAX Yoskine, Okinawa Green Caviar, krem na dzień i na noc wypełniający zmarszczki 60+, 50ml
51,98
DAX Yoskine, Okinawa Green Caviar, krem na dzień i na noc rozprasowujący zmarszczki 50+, 50ml
51,98
DAX Yoskine Kirei, krem przeciwzmarszczkowy 50+ na dzień i na noc, Neo-Retinolowy Lifting 3D, 50ml
45,98
DAX Yoskine Kirei, krem pod oczy i na powieki, Super V-lifting i redukcja głębokich zmarszczek, 15ml
39,98
DAX Yoskine Kirei, eliksir błyskawicznie liftingujący, 30ml
45,29
DAX Yoskine Kirei Lifting, krem z retinolem na dzień i na noc, 50ml
59,98
DAX Yoskine Kirei Lifting, krem przeciwzmarszczkowy 60+ na dzień i na noc, 50ml
53,99
DAX Yoskine Kirei Lifing, weekndowy zabieg japoński, 4ml+4ml+5ml
5,98
DAX Yoskine Classic 60+, Pro Collagen, krem na noc, cera sucha, 50ml
45,89
DAX Yoskine Classic 60+, Pro Collagen, krem na dzień, cera sucha, 50ml
49,99
DAX Yoskine Classic 50+, Platin Peptide, krem na noc, regeneracyjny, 50ml
45,69
DAX Yoskine Classic 50+, Platin Peptide, krem na dzień, reduktor zmarszczek, 50ml
44,99
DAX Yoskine Classic 50+, krem max-reduktor na dzień, SPF10, 50ml + peeling szafirowy, 75ml
50,98
DAX Yoskine Classic 40+ Pro Elastin, krem na noc, cera normalna i mieszana, 50ml
47,99
DAX Yoskine Bamboo-Sei, czarna maska peelingująca z węglem bambusowym, 50ml
34,95
DAX Yoskine Asayake Pure, żel detoksykujący do mycia twarzy, 200ml
24,59
DAX Yoskine Asayake Pure, sauna-peeling zaolitowy 5ml+ czarna maska z lawy, 5ml
4,99
DAX Yoskine Asayake Pure, krem micelarny do demakijażu, 200ml
24,19
DAX Yoskine Asayake Pure, jono-dermabrazja odmładzająca, do cery normalnej i mieszanej , 75ml
27,69
DAX Yoskine Asayake Pure, delikatnie złuszczający peeling enzymatyczny, cera sucha i wrażliwa, 75ml
26,88
DAX Sun, skoncentrowane krople samoopalające, do twarzy i ciała, 15ml
14,57
DAX Sun, samoopalacz w sprayu, 150ml
15,89
1 2 3 ... 10
24 96

Dax Cosmetics

Skuteczność, a także znane i sprawdzone składniki!

Każdy produkt tworzony przez markę Dax Cosmetics opiera się na innowacyjnych recepturach, a także znanych oraz sprawdzonych składnikach, takich jak aloes, soja, minerały i witaminy. Doskonała znajomość rynku, wieloletnie doświadczenie, a także umiejętność odgadywania potrzeb i oczekiwań konsumentów sprawiła, że preparaty Dax Cosmetics są dzisiaj synonimem najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Firma oferuje szeroką gamę kosmetyków do kompleksowej pielęgnacji twarzy i ciała, preparatów ochronnych do stosowania przed i po opalaniu, a także produkty do makijażu i demakijażu. Bogaty wybór artykułów pozwala na indywidualne dobranie odpowiedniego programu pielęgnacyjnego, dostosowanego do rodzaju skóry i wieku odbiorcy.

Dax: ponad 30 lat doświadczenia w tworzeniu kosmetyków

Dax to jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych firm kosmetycznych w Polsce. Na rynku działa już od ponad 30 lat. Firma dokłada wszelkich starań, by produkować kosmetyki w oparciu o nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania. Dzięki temu gotowe produkty mają jak najlepiej spełniać potrzeby klientów.

Historia i dotychczasowe wyróżnienia Dax

Firmę założono w 1984 roku, co oznacza, że Dax działa na rynku od ponad 30 lat. W 2014 r. Dax Cosmetics dołączyła do japońskiej grupy kosmetycznej Rohto Pharmaceuticals Group o zasięgu globalnym– działa w 120 krajach na całym świecie.

Dax Cosmetics jako pierwsza prywatna firma na polskim rynku wprowadziła preparaty ochronne do opalania z filtrami UV, to także ona rozpoczęła produkcję kremów z liposomami i retinolem oraz kosmetyków antycellulitowych w Polsce. Dax może poszczycić się dwoma certyfikatami, które otrzymała kolejno w 2004 i 2012 r. Pierwszy to certyfikat zarządzania jakością ISO 9001-2000, drugi – certyfikat GMP (skrót od ang. Good Manufacturing Practises). Produkty Dax można kupić obecnie w 30 krajach na świecie, m.in. w USA, Rosji, Turcji czy Iranie. Do marek firmy Dax należą Yoskine, Perfecta, Cashmere, Dax Sun, Dax Men czy Celia.

Filozofia i misja marki

Jak można przeczytać na stronie firmy Dax, do wartości przez nią wyznawanych należą przede wszystkim zaangażowanie, szacunek i zaufanie, transparentność, innowacyjność oraz jakość. Dax podkreśla, że misją firmy jest tworzenie i doskonale kosmetyków na bazie nowoczesnych technologii. W procesie produkcji wykorzystywane są również innowacyjne surowce. Firma przykłada także dużą wagę do tworzenia środowiska pracy, w którym poszczególni członkowie zespołu szanują się i ufają sobie nawzajem. Dax deklaruje, że w procesie tworzenia nowych produktów pracownicy ciągle sami zadają sobie trudne pytania, które mogą przyczynić się do zwiększenia jakości wytwarzanych kosmetyków. Firma podkreśla też, że jej najcenniejszym zasobem są pracownicy, którzy wykonują swoje obowiązki z pasją i entuzjazmem. Determinacja, współpraca i przywództwo to kolejne cechy, które są dla Dax szczególnie ważne. Firmie zależy zresztą nie tylko na zadowoleniu klientów i pracowników, ale także na pracy dla środowiska naturalnego.

Dax - co wyróżnia markę?

Istotne ze względu na tworzenie autorskich receptur kosmetyków są nowoczesne laboratoria badawczo-rozwojowe firmy. Równie ważne są także laboratoria mikrobiologiczne i fizykochemiczne – tam są badane jakość, czystość oraz właściwości zarówno surowców, jak i gotowych już preparatów.

Dax znajduje się w grupie firm, które niemal co roku otrzymują po kilka nagród i wyróżnień w różnych kategoriach. Jest tak już od lat 90. XX w., a zatem niemal od samego początku działalności. Do najważniejszych nagród zdobytych przez Dax należy zaliczyć m.in. nagrody Produkt Roku czy Złotą i Srebrną Perłę Rynku Kosmetycznego. Firma otrzymywała także wyróżnienia przyznawane przez media – przykładem może być nagroda Doskonałość Roku Twój Styl.