Laboratorium Dr Irena Eris przyświeca jeden cel - czynić kobiety piękniejszymi oraz pozwolić im cieszyć się swoim atrakcyjnym i młodym wyglądem przez długie lata. Dlatego też, wszystkie kosmetyki pielęgnacyjne są produkowane w oparciu o najnowsze technologie, a priorytetem Laboratorium, które za swoje działania w dziedzinie kosmetologii zdobywa co roku liczne nagrody i wyróżnienia jest tworzenie innowacyjnych, skutecznych produktów. Kosmetyki Dr Irena Eris cieszą się popularnością oraz zaufaniem wielu pań. Są to preparaty pielęgnacyjne o nieustannie udoskonalanych koncepcjach, opracowywane z naciskiem na proekologiczne rozwiązania.

Dr Irena Eris - świadoma pielęgnacja ciała

Luksusowe produkty Dr Irena Eris są tworzone z pasji do piękna i pielęgnowania ciała. Ich receptury opierają się na własnych zgłoszeniach patentowych, a także na nowatorskich technologiach i osiągnięciach w dziedziny dermatologii. Wszystkie preparaty produkowane są z zastosowaniem składników wyróżniających się doskonałymi właściwościami odżywczymi.

Więcej…

1 2 3 4 5 ... 10
Następna strona Ostatnia strona
57,89
Waga: 0.11 kg
Ilość
73,89
Waga: 0.305 kg
Ilość
69,89
Waga: 0.305 kg
Ilość
118,89
Waga: 0.62 kg
Ilość
65,89
Waga: 0.118 kg
Ilość
79,79
Waga: 0.135 kg
Ilość
62,49
Waga: 0.375 kg
Ilość
53,09
Waga: 0.175 kg
Ilość
1 2 3 4 5 ... 10
Następna strona Ostatnia strona

Nowoczesne dermokosmetyki dla kobiet

Kosmetyki dr Irena Eris to jedyne w swoim rodzaju produkty, które pozwalają skutecznie nawilżyć i zregenerować skórę. Formuły balsamów, żelów i kremów opierają się na silnych kompleksach witaminowych, które odznaczają się działaniem przeciwutleniającym i chronią skórę przed procesem szkodliwym wpływem wolnych rodników. W produktach marki znajdziemy między innymi witaminę E, ekstrakt z płatków orchidei, wyciąg z masła kakaowego czy olej z awokado.

Starannie wyselekcjonowane składniki zapewniają prawidłowe funkcjonowanie skórze, pozostawiając ją gładką, świeżą i doskonale nawilżoną. Sięgając po produkty Dr Irena Eris każda z kobiet może zadbać o własne piękno.

Do góry