Etiaxil to specjalnie opracowane produkty stosowane przy nadmiernej potliwości. Etiaxil skutecznie zapobiega poceniu się pod pachami, niweluje nieprzyjemne zapachy oraz zabezpiecza skórę przed zakażeniami bakteryjnymi. Etiaxil może być również stosowany do skóry wrażliwej. Apteka Gemini poleca Etiaxil Lotion do stóp i dłoni oraz Etiaxil Roll-On - antyperspirant do skóry wrażliwej lub normalnej. Antyperspirant ma wydłużony czas działania, wobec czego nie trzeba go stosować codziennie. Cena preparatów Etiaxil z pewnością ucieszy Klientów, którzy poszukują efektywnych i niedrogich sposobów na walkę z problemem nadmiernego potu.

Etiaxil – długotrwała i skuteczna ochrona przed potem

Innowacyjne antyperspiranty i dezodoranty polecane przez farmaceutów to skuteczny sposób na rozprawienie się z problemem nadmiernej potliwości. Etiaxil do stóp z aktywnym systemem ochrony skóry CPx minimalizują pot, usprawniają pracę gruczołów potowych i zapewniają długotrwałą, pewną ochronę.

Więcej…

ETIAXIL Comfort, roll-on antyperspirant, 15ml
26,09
Waga: 0.04 kg
Ilość
ETIAXIL Original, roll-on antyperspirant, 15ml
29,89
Waga: 0.04 kg
Ilość
ETIAXIL Strong, roll-on antyperspirant, 15ml
27,19
Waga: 0.04 kg
Ilość
ETIAXIL, lotion do dłoni i stóp, nadmierna potliwość i nieprzyjemny zapach, 100ml
28,89
Waga: 0.13 kg
Ilość

Zaawansowane regulatory pocenia

Chociaż pocenie się jest naturalnym zjawiskiem, to wzmożona aktywność gruczołów potowych może znacznie uprzykrzyć życie każdego człowieka. W celu skutecznej i długotrwałej ochrony przed potem został stworzon innowacyjny antyperspirant Etiaxil. Zapewniają ochronę nie tylko przed potem, ale również przed nieprzyjemnym zapachem. Preparaty do stóp i dłoni zawierają w składzie chlorek aluminium, który jest jednym z najefektywniejszych związków w hamowaniu pocenia się. Wszystkie produkty są bezwonne i nie pozostawiają plam na ubraniach. Dzięki delikatnej i starannie opatentowanej formule dodatkowo zmniejszają ryzyko podrażnienia skóry.

Do góry