Galenic to seria dermokosmetyków do pielęgnacji skóry. Ich skuteczność działania została potwierdzona klinicznie. Zawierają one w pełni naturalne substancje aktywne, a ich innowacyjna formuła sprawia, że codzienna pielęgnacja skóry staje się niezwykle przyjemna. Co najważniejsze, efekty stosowania kosmetyków Galenic widoczne są już po kilku aplikacjach. Laboratorium Galenic, wykorzystując moc natury, opracowało niezwykle efektywne preparaty, które są odpowiedzią na potrzeby pielęgnacji piękna i podkreślenia urody kobiet. Polecamy m.in. kremy nawilżające, liftingujące, odżywiające, do twarzy, kremy regenerujące do rak i paznokci, a także wiele innych kosmetyków.

Kosmetyki Galenic – piękno kryje się w naturze!

Profesjonalne dermokosmetyki marki Galenic są tworzone w oparciu o najcenniejsze związki aktywne, które są czerpane wprost z natury. Dzięki zastosowaniu naturalnych minerałów i witamin wszystkie produkty odznaczają się wysoką skutecznością, zapewniając przy tym skórze młody, zdrowy i promienny wygląd.

Więcej…

Sortowanie: najwyższa cena

1 2 3 ... 3
Następna strona Ostatnia strona
GALENIC Sculpteur de Perfection, serum podwójnie liftingujące, 30ml
165,39
Waga: 0.142 kg
Ilość
GALENIC Ophycee, serum odmładzające, 30ml
149,29
Ilość
GALENIC Argane, serum odżywcze, Królewski Olejek, 30ml
137,99
Waga: 0.15 kg
Ilość
GALENIC Cell Capital, fluid remodelujący, skóra normalna, 50ml
129,89
Waga: 0.094 kg
Ilość
GALENIC Cell Capital, krem remodelujący, skóra sucha, 50ml
129,79
Waga: 0.094 kg
Ilość
GALENIC Aqua Infini, serum nawilżające, 30ml
125,69
Waga: 0.092 kg
Ilość
GALENIC Argane, krem odżywczy do skóry suchej, 50ml
120,99
Waga: 0.206 kg
Ilość
GALENIC Argane, emulsja odżywcza do skóry normalnej, 50ml
117,79
Waga: 0.206 kg
Ilość
1 2 3 ... 3
Następna strona Ostatnia strona

Podaruj skórze to, co najcenniejsze!

Badaczom renomowanej francuskiej marki Galenic zależy na tym, by móc poznać dobrodziejstwa natury i czerpać z nich to, co najlepsze dla skóry. W ten sposób tworzone są preparaty na bazie unikalnych związków pochodzących z morskich głębin, z owoców z endemicznych drzew arganowych czy wzbogacane najczystszym nektarem z roślin. Preparaty z serii Galenic Aquasublime, Aquapulpe, Nectalys czy Ophycee delikatnie pielęgnują i odżywiają skórę, chroniąc ją jednocześnie przed działaniem wolnych rodników i szkodliwych czynników zewnętrznych. Wieloletnie doświadczenie marki jest gwarancją całkowitego bezpieczeństwa proponowanych produktów.

Do góry