Apteka posiada kompleksowy wybór dermokosmetyków Gehwol. Polecamy szeroką gamę balsamów, kremów oraz peelingów do skutecznej pielęgnacji nadmiernie suchej skóry dłoni i stóp. Produkty Gehwol zostały opracowane wyłącznie na bazie naturalnych składników. Efektywna walka z suchą i zrogowaciałą skórą dłoni i stóp wymaga stosowania tylko i wyłącznie sprawdzonych kosmetyków, do których z pewnością zaliczają się preparaty Gehwol. Przygotowany przez nas cennik z pewnością ucieszy każdego Klienta, który pragnie nabyć skuteczne i niedrogie kosmetyki do pielęgnacji dłoni i stóp. Atrakcyjne ceny są naszą specjalnością. Zapraszamy!

Gehwol – w trosce o piękno i zdrowie stóp!

Preparaty Gehwol to uniwersalne kosmetyki pielęgnacyjne, które zapewniają zdrowy wygląd skórze stóp. Kremy i balsamy skutecznie zmiękczają naskórek oraz łagodzą podrażnienia, natomiast maści tej marki mogą być stosowane przy grzybicy i poceniu się stóp. Naturalne wyciągi z ziół poprawiają ukrwienie skóry i skutecznie ją dezynfekują.

Więcej…

1 2 3 4 5 ... 6
Następna strona Ostatnia strona
GEHWOL Ballenpolster G poduszka przeciwuciskowa na halluks 1 sztuka
25,89
Waga: 0.025 kg
Ilość
GEHWOL Bein Balsam, balsam pielęgnacyjny do stóp 125ml
31,29
Waga: 0.16 kg
Ilość
GEHWOL Extra, krem do stóp dla osób aktywnych, 75ml
22,99
Waga: 0.1 kg
Ilość
GEHWOL Fersenpolster G, poduszka ochrona pod piętę średnia, 2 sztuki
33,59
Waga: 0.085 kg
Ilość
GEHWOL Frische balsam odświeżająco chłodzący do stóp 75ml
22,29
Waga: 0.1 kg
Ilość
GEHWOL Fussdeo, tonik lawendowy do stóp, 150ml
29,89
Waga: 0.2 kg
Ilość
GEHWOL Fussspray, pielęgnacyjny spray do stóp, 150ml
28,99
Waga: 0.14 kg
Ilość
GEHWOL Gerlan (Gerlasan), krem do rąk, 75ml
26,39
Waga: 0.105 kg
Ilość
1 2 3 4 5 ... 6
Następna strona Ostatnia strona

Na ratunek suchej, zrogowaciałej i popękanej skórze

Odznaczające się wysoką skutecznością produkty Gehwol to idealna pomoc w walce z suchą, zrogowaciałą i popękaną skórą stóp. Preparaty są przeznaczone do codziennej pielęgnacji, a dzięki temu, że zawierają w swoim składzie lanolinę dobrze natłuszczają skórę i chronią jej naturalny płaszcz lipidowy. Oferowane kremy, maści i balsamy dodatkowo zostały wzbogacone środkami o działaniu antyseptycznym, by móc skutecznie zapobiegać świądowi i grzybicy skóry. Wszystkie preparaty zostały przebadane pod kątem dermatologicznym i są całkowicie bezpieczne nawet do stosowania przez dłuższy okres czasu. Stopy dzięki nim odzyskają siłę i zdrowy wygląd.

Do góry