HIPP – Żywność i kosmetyki godne polecenia

Mleko matki jest najlepsze dla rozwoju dziecka, firma HIPP nie ma w tym zakresie żadnych wątpliwości. Dzieci odstawione od piersi lub jedynie dokarmiane naturalnym pokarmem, nadal wymagają zdrowego żywienia. Produkty HIPP pomogą rodzicom zadbać o urozmaiconą dietę dzieci na każdym etapie ich rozwoju oraz zatroszczyć się o higienę osobistą pociech.

1 2 3 ... 6
24 96
HIPP BabySanft, szampon pielęgnacyjny dla niemowląt, od urodzenia, 200ml
12,58
HIPP, Herbatka dla matek karmiących, granulat, 200g
19,89
HIPP BabySanft, krem pielęgnacyjny do twarzy i ciała, od urodzenia, 75ml
12,48
HIPP BabySanft, Sensitive, oliwka pielęgnacyjna dla niemowląt, od urodzenia, 200ml
15,69
HIPP BabySanft, żel do mycia ciała i włosów, od urodzenia, 400ml
21,99
HIPP, Zupka rosołek z kurczaka z kaszką manną BIO, po 5 miesiącu, 190g
8,38
HIPP, Zupka pomidorowa z kurczakiem BIO, po 7 miesiącu, 190g
8,38
HIPP, Danie BIO, Dynia z indykiem, po 5 miesiącu, 190g
7,29
HIPP, Danie BIO, Młode jarzynki z ryżem i cielęciną, po 7 miesiącu, 220g
8,38
HIPP, Owoce i Zboża BIO, maliny i jabłka z kleikiem ryżowym BIO, po 5 miesiącu życia 190g
7,29
HIPP, Owoce i Zboża BIO, jabłka i banany z biszkoptami, po 4 miesiącu, 190g
7,29
HIPP, Warzywa BIO, Młoda marchew z ziemniakami, po 4 miesiącu 125g
4,69
HIPP, Warzywa BIO, Dynia z ziemniakami, po 4 miesiącu 125g
4,69
HIPP, Zupka jarzynowa - krem BIO, po 4 miesiącu, 125g
5,19
HIPP, Zupka jarzynowa z indykiem BIO, po 5 miesiącu, 190g
8,38
HIPP, Owoce i Zboża BIO, gruszki i jabłka z kleikiem orkiszowym, po 5 miesiącu, 190g
7,29
HIPP, Danie BIO, Potrawka z ziemniaczkami i królikiem, po 5 miesiącu, 190g
7,29
HIPP, Danie BIO, Makaron z rybą morską i brokułami, po 7 miesiącu, 220g
8,38
HIPP, Owoce BIO, pierwsze jabłka, po 4 miesiącu, 125g
4,89
HIPP, Owoce BIO, jabłka z bananami i brzoskwiniami, po 4 miesiącu, 125g
4,89
HIPP, Owoce BIO, gruszki Williamsa, po 4 miesiącu, 125g
4,89
HIPP, Moje Śniadanko BIO, musli jabłkowo-truskawkowe z jogurtem, po 9 miesiącu, 160g
7,29
HIPP, Sok 100% BIO, Soczysta marchew, bez dodatku cukru, po 4 miesiącu, 200ml
5,19
HIPP, Sok 100% BIO, Słodkie jabłka, bez dodatku cukru, po 4 miesiącu, 200ml
5,19
1 2 3 ... 6
24 96

Hipp

Obecnie niemiecka marka Hipp jest znana na całym świecie. Mało kto wie, że to firma z długą tradycją kultywowaną przez wiele pokoleń. Jej historia sięga 1932 rok, kiedy to marka została założona przez Georga Hippa w Pfaffenhofen. Misją firmy od samego początku i tak jest do dziś, jest wytwarzanie produktów najwyższej jakości w zgodzie z naturą. Zgodnie z tą ideą powstała również pierwsza linia produkcyjna żywności dla niemowląt na skalę przemysłową. Założyciel marki już od początku wiedział, że będzie wierny zasadom rolnictwa ekologicznego, które zakładały uprawę warzyw i owoców metodami ekologicznymi na naturalnych glebach pozbawionych jakiejkolwiek chemii. Dlatego w 1956 roku Georg Hipp postanowił sam założyć uprawę BIO warzyw i owoców. Pierwszym produktem marki Hipp była mączka dla niemowląt znajdująca się w charakterystycznym żółto-czarnym opakowaniu sygnowanym marką. W latach 1957/58 na rynek trafiły cztery artykuły: dwa rodzaje warzyw i dwa dania. Z kolei w 1960 roku zdecydowano się na nowe usprawnienie, ponieważ zmieniono opakowania i rozszerzono asortyment. Puszki zastąpiono słoiczkami. Paleta produktów została poszerzona o soki, dania, desery, a nawet pełnoziarniste kaszki owocowe. Obecnie marka Hipp może się pochwalić ponad 60-letnim doświadczeniem w zakresie rolnictwa ekologicznego. Staranna kontrola produktów, propagowanie bio produktów i brak stosowania genetycznych modyfikacji zaowocowało pozytywną opinią od Greenpeace.

Kosmetyki i żywność marki Hipp

Liczba produktów marki hipp jest bardzo szeroka, ponieważ w ich w skład wchodzą: mleka dla niemowląt, kaszki, napoje, herbatki, słoiczki, produkty pielęgnacyjne (Babysanft, Mamasanft), a także produkty do żywienia przez sondę.

Każdy kosmetyk i produkt żywnościowy jest dopasowany do wieku dziecka na określonym etapie ich rozwoju. Ponadto artykuły marki są starannie sprawdzane i przebadane pod kątem zgodności ze standardami BIO. Kaszki, mleka i słoiczki marki Hipp to także różnorodność smaków. Najistotniejsze jednak z punktu widzenia rodziców jest zawartość witamin i cennych pierwiastków, które wspomagają rozwój dziecka. Jest to zasługa obecności prebiotycznego błonnika pokarmowego, kultur kwasu mlekowego, kwasów tłuszczowych z grupy Omega-3, a także witamin A, C i D. Hipp dba o zadowolenie swoich klientów, dlatego wśród produktów dla maluchów znajdziemy nie tylko gotowe zupki, ale też słodkie przekąski. Takie są ciasteczka, czy wafle ryżowe BIO wytwarzane z pełnego ziarna ekologicznych zbóż bez dodatku cukru. Wysoka jakość produktów i ich cenne właściwości zdrowotne to założenia, które przyświecają marce od początku jej powstania. Firma zadbała również o dopracowanie strony wizualnej swoich produktów, co jeszcze bardziej podkreśla dbałość o zadowolenie najmłodszych konsumentów. Dlatego na wielu opakowaniach można znaleźć zadowolonego słonika HiPP-olita. Konsekwencja w działaniach i spójność przekazu sprawiła, że marka Hipp zdobyła zaufanie klientów na całym świecie.

Marka polecana przez Greenpeace

40 lat doświadczenia w zakresie produkcji produktów żywnościowych i kosmetyków dla dzieci zaowocowało zaufaniem wielu rodziców. Firma HIPP, przekonana o słuszności ekologicznego rolnictwa i niestosowania genetycznych modyfikacji może się dziś pochwalić pozytywną opinią Greenpeace i mlekiem ocenianym jako „godne polecenia” oraz „smak bez modyfikacji genetycznych”.

Mleko HIPP występuje w trzech kategoriach jako mleko początkowe, następne i dla dzieci, a w zależności od rodzaju, przeznaczone jest dla niemowląt i dzieci na określonym etapie ich rozwoju. Produkty zawierają prebiotyczny błonnik pokarmowy, który podobnie do pokarmu matki wpływa korzystnie na mikroflorę jelitową dziecka, kultury kwasu mlekowego, kwasy tłuszczowe z grupy Omega-3 dla rozwoju mózgu i komórek nerwowych, a także witaminy A, C, D.

Podobnie jak zbilansowana dieta, niebagatelne znaczenie dla zdrowia dziecka ma odpowiednia higiena. Jego delikatna skóra, choć spełnia funkcje takie, jak skóra dorosłego, jest znacznie delikatniejsza i bardziej narażona na różnego rodzaju alergie. Właściwą ochronę i pielęgnację zapewnią jej kosmetyki producenta takie, jak płyn do kąpieli, żel do mycia ciała, kremy czy wreszcie szampon HIPP, który zadba o skórę głowy i jej naturalną warstwę ochronną. Myjąc nie podrażni oczu, a włosy uczyni miękkimi i błyszczącymi.