Produkty Hipp cieszą się bardzo dużym zaufaniem rodziców. Są one doskonałą propozycją żywieniową zarówno dla dzieci w najmłodszym wieku - do pierwszego roku życia (mleka modyfikowane, herbatki na kolkę, kaszki mleczne itp.), jak też dla dzieci starszych - (m.in. obiadki, deserki, herbatki owocowe). Hipp to również herbaty dla mam karmiących, które szukają sposobu na zwiększenie laktacji. Produkty Hipp przeznaczone dla dzieci w wieku od 1 do 3 lat, tworzone są w trosce o potrzebę zapewnienia najmłodszym w pełni zbilansowanej diety. Ich składniki są poddawane restrykcyjnym kontrolom, a ich najwyższa jakość została potwierdzona przez specjalistów ds. żywienia.

Żywność i kosmetyki HIPP – godne polecenia

Mleko matki jest najlepsze dla rozwoju dziecka, firma HIPP nie ma w tym zakresie żadnych wątpliwości. Dzieci odstawione od piersi lub jedynie dokarmiane naturalnym pokarmem, nadal wymagają zdrowego żywienia. Produkty HIPP pomogą rodzicom zadbać o urozmaiconą dietę dzieci na każdym etapie ich rozwoju oraz zatroszczyć się o higienę osobistą pociech.

Więcej…

1 2 3 4 5 ... 15
Następna strona Ostatnia strona
HIPP 1 Combiotik BIO, mleko początkowe, dla niemowląt od urodzenia, 600g
47,59
Waga: 0.67 kg
Ilość
HIPP 1 Combiotik HA, mleko początkowe, od urodzenia, 500g
47,99
Waga: 0.565 kg
Ilość
HIPP 1 Comfort Combiotik, mleko początkowe na wzdęcia, kolki i zaparcia, od urodzenia, 500g
47,99
Waga: 0.57 kg
Ilość
HIPP 2 Combiotik BIO, ekologiczne mleko następne, po 6 miesiącu, 600g
43,99
Waga: 0.67 kg
Ilość
HIPP 2 Combotic BIO, ekologiczne mleko następne, po 6 miesiącu, 900g
60,99
Waga: 0.996 kg
Ilość
HIPP 3 Combiotik Junior, mleko modyfikowane, po 1 roku, 600g
43,99
Waga: 0.67 kg
Ilość
HIPP 3 Combiotik Junior, mleko modyfikowane, po 1 roku, 600g OKAZJA
Okazja
41,99
Waga: 0.67 kg
Ilość
Data ważności produktu: 2017-09-23
HIPP 3 Combiotik Junior, mleko modyfikowane, po 1 roku, 900g
60,99
Waga: 1.008 kg
Ilość
1 2 3 4 5 ... 15
Następna strona Ostatnia strona

Marka polecana przez Greenpeace

40 lat doświadczenia w zakresie produkcji produktów żywnościowych i kosmetyków dla dzieci zaowocowało zaufaniem wielu rodziców. Firma HIPP, przekonana o słuszności ekologicznego rolnictwa i niestosowania genetycznych modyfikacji może się dziś pochwalić pozytywną opinią Greenpeace i mlekiem ocenianym jako „godne polecenia” oraz „smak bez modyfikacji genetycznych”.

Mleko HIPP występuje w trzech kategoriach jako mleko początkowe, następne i dla dzieci, a w zależności od rodzaju, przeznaczone jest dla niemowląt i dzieci na określonym etapie ich rozwoju. Produkty zawierają prebiotyczny błonnik pokarmowy, który podobnie do pokarmu matki wpływa korzystnie na mikroflorę jelitową dziecka, kultury kwasu mlekowego, kwasy tłuszczowe z grupy Omega-3 dla rozwoju mózgu i komórek nerwowych, a także witaminy A, C, D.

Podobnie jak zbilansowana dieta, niebagatelne znaczenie dla zdrowia dziecka ma odpowiednia higiena. Jego delikatna skóra, choć spełnia funkcje takie, jak skóra dorosłego, jest znacznie delikatniejsza i bardziej narażona na różnego rodzaju alergie. Właściwą ochronę i pielęgnację zapewnią jej kosmetyki producenta takie, jak płyn do kąpieli, żel do mycia ciała, kremy czy wreszcie szampon HIPP, który zadba o skórę głowy i jej naturalną warstwę ochronną. Myjąc nie podrażni oczu, a włosy uczyni miękkimi i błyszczącymi.

Do góry