Kategorie

Masz problemy ze skórą? Sięgnij po Iwostin

Dym papierosowy, używki, zanieczyszczenia środowiska czy źle dobrany krem mogą zniszczyć cerę i negatywnie wpływać na jej kondycję. W kontrze do skłonności wrodzonych, jak i nabytych w wyniku szkodliwego działania czynników zewnętrznych, Laboratoria Iwostin stworzyły dermokosmetyki dla osób z problemami skóry wrażliwej oraz tłustej i trądzikowej.

Więcej…

IWOSTIN Aspiria, antyperspirant Bloker 72h, roll-on, skóra wrażliwa i normalna, 50ml
23,39
Ilość
IWOSTIN Aspiria, antyperspirant do skóry wrażliwej, roll-on, 50ml
21,39
Ilość
IWOSTIN Aspiria, antyperspirant trójaktywny o przedłużonym działaniu, roll-on, 60ml
21,99
Ilość
IWOSTIN Aspiria, trójaktywny antyperspirant o przedłużonym działaniu, roll-on, 50ml
20,99
Ilość
IWOSTIN Body Pro, aktywne serum na zrogowacenia, 50ml
18,44
Ilość
IWOSTIN Capilin, krem wzmacniający na naczynka o bogatej konsystencji SPF15, 40ml
29,89
Ilość
IWOSTIN Capillin Duo, krem ujędrniający na naczynka SPF20, 40ml
31,79
Ilość
IWOSTIN Capillin Forte, koncentrat miejscowy, 30ml
19,87
Ilość

Dermokosmetyki dla wymagającej skóry

Wrażliwość skóry deklaruje ponad 50 % Polaków. Coraz więcej osób sięga również po specjalistyczne preparaty przeznaczone do pielęgnacji skóry problemowej. Od 2002 roku, możliwości wyboru poszerzyły Laboratoria Iwostin wchodząc na rynek z nową ofertą dermokosmetyków.

Iwostin Sensitia to seria preparatów przeznaczonych do skóry wrażliwej i z problemami alergicznymi. Została podzielona na kilka kategorii produktowych, wśród których wyróżniamy produkty do oczyszczania, pielęgnacji twarzy, ciała i rąk. Preparaty dedykowane skórze wrażliwej przeciwdziałają powstawaniu rodników, ujędrniają i uelastyczniają skórę pozostawiając ją aksamitnie gładką, poza tym chronią ją przed nadmiernym promieniowaniem UV, nie niszczą jej naturalnego płaszcza hyrolipidowego i przywracają naturalne PH.

Drugim biegunem problemów dermatologicznych jest błyszczenie, rozszerzone pory z zaskórnikami i wydzielina gruczołów łojowych, czyli objawy typowe dla skóry ze skłonnością do przetłuszczania się. Ratunkiem dla skóry tłustej i podatnej na zmiany trądzikowe jest natomiast linia dermokosmetyków Iwostin Purritin. Zawarte w nich substancje aktywne zmniejszają wydzielanie sebum, odblokowują ujścia gruczołów łojowych i przywracają skórze fizjologiczną równowagę.

Do góry