Produkty Jelp to seria hipoalergicznych środków piorących oraz płynów zmiękczających do płukania tkanin. Ich specjalnie opracowana receptura nie wywołuje uczuleń oraz podrażnień. Dlatego też, proszki i żele Jelp są idealną propozycją dla osób o wrażliwej skórze. Tym samym produkty z tej serii są stosowane do prania i płukania ubrań noworodków, niemowląt, starszych dzieci oraz alergików. Ich jakość została potwierdzona przez Polskie Towarzystwo Położnych oraz Instytut Matki i Dziecka. Atutem specjalistycznych środków piorących i płynów do płukania tkanin Jelp jest także wydajność. Ponadto, nie mechacą one tkanin oraz chronią kolory.

Jelp – hipoalergiczne środki piorące

Hipoalergiczne środki do prania Jelp są polecane dla dzieci i niemowląt. Dzięki starannie oprocentowanej recepturze produkty nie podrażniają skóry, nadając przyjemną miękkość ubraniom. Wszystkie proszki i płyny zmiękczające są wolne od szkodliwych fosforanów, wybielaczy optycznych i sztucznych barwników.

Więcej…

1 2 3 4 ... 4
Następna strona Ostatnia strona
25,39
Waga: 3.3 kg
Ilość
4,99
Waga: 0.12 kg
Ilość
24,89
Waga: 0.425 kg
Ilość
15,39
Waga: 0.3 kg
Ilość
15,49
Waga: 2.095 kg
Ilość
10,99
Waga: 1.06 kg
Ilość
9,69
Waga: 1.07 kg
Ilość
15,49
Waga: 2.09 kg
Ilość
1 2 3 4 ... 4
Następna strona Ostatnia strona

Proszki do prania dla dzieci, niemowląt i alergików

Hipoalergiczna formuła produktów duńskiej marki Jelp sprawia, że mogą być one stosowane nie tylko do prania ubrań niemowlęcych, ale odzieży całej rodziny. Zarówno proszki, jak i oferowane płyny posiadają delikatny, niedrażniący zapach i zostały przebadane klinicznie. Skutecznie obniżają ryzyko wystąpienia alergii, gdyż z ich składu wyeliminowano sztuczne barwniki, alkohol i alergizujące związki zapachowe. W proszkach Jelp zastosowano wyłącznie bezpieczne substancje (zarówno dla zdrowia, jak i dla środowiska), w tym między innymi zeolity, które poprawiają jakość prania na skutek zmiękczania. Proszki są przeznaczone do prania odzieży lnianej, bawełnianej, a także wyprodukowanej z włókien mieszanych i sztucznych.

Do góry