W naszej aptece internetowej Gemini, odnajdziecie Państwo szeroki wybór produktów z linii Mam Baby. Są to doskonałej jakości akcesoria dla dzieci i niemowląt, a także dla mam karmiących. Polecamy m.in. smoczki uspokajające, butelki do karmienia - w tym antykolkowe, gryzaki, szczoteczki do zębów, wkładki laktacyjne oraz osłonki na piersi. Firma MAM specjalizuje się w produkcji niezwykle funkcjonalnych artykułów do karmienia i pielęgnacji najmłodszych, a cechą charakterystyczną każdego z nich jest unikalny design. Wszystkie produkty Mam Baby nie zawierają bisfenolu A oraz wytwarzane są z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełnym wykazem dostępnych akcesoriów oraz zapraszamy do zakupów.

Akcesoria dla dzieci i niemowląt Mam Baby

Marka Mam Baby powstała w trosce o zdrowie i dobre samopoczucie dzieci, niemowląt oraz ich rodziców. Akcesoria tej firmy odznaczają się wysoką funkcjonalnością oraz innowacyjnością techniczną. Dzięki temu, produkty są wolne od szkodliwego bisfenolu A, mogą być stosowane na każdym etapie życia dzieci.

Więcej…

1 2 3 4 5 ... 10
Następna strona Ostatnia strona
MAM BABY pojemniki do przechowywania mleka, 5 sztuk + MAM BABY SMOCZEK CRYSTAL GRATIS
32,90
Waga: 0.2 kg
Ilość
MAM BABY, bardzo miękki ustnik, powyżej 4 miesiąca, 2 sztuki
10,99
Waga: 0.025 kg
Ilość
MAM BABY, butelka Anti-Colic, ze smoczkiem o średnim przepływie, 4m+, samosterylizująca, 320ml
28,99
Waga: 0.145 kg
Ilość
MAM BABY, butelka Anti-Colic, ze smoczkiem o wolnym przepływie, 0m+ 160ml + MAM BABY SMOCZEK GRATIS
26,80
Waga: 0.12 kg
Ilość
MAM BABY, butelka Anti-Colic, ze smoczkiem o wolnym przepływie, 0m+, samosterylizująca, 160ml
26,79
Waga: 0.115 kg
Ilość
MAM BABY, butelka Anti-Colic, ze smoczkiem o wolnym przepływie, 2m+ 2x260ml + MAM BABY SMOCZEK GRATIS
42,40
Waga: 0.25 kg
Ilość
MAM BABY, butelka Anti-Colic, ze smoczkiem o wolnym przepływie, 2m+, samosterylizująca, 260ml
27,79
Waga: 0.115 kg
Ilość
MAM BABY, butelka Anti-Colic, ze smoczkiem, 2m+ 260ml + MAM BABY SMOCZEK GRATIS
27,80
Waga: 0.12 kg
Ilość
1 2 3 4 5 ... 10
Następna strona Ostatnia strona

By karmienie i odpoczynek stały się prawdziwą przyjemnością

Akcesoria oferowane przez medyczną markę Mam Baby to unikatowe produkty, w tworzeniu których biorą udział naukowcy, lekarze pediatrzy oraz projektanci. Butelki, smoczki, kubki i wiele innych wyrobów jest produkowanych na bazie jedwabistego silikonu, wyjątkowo delikatnego i miękkiego, zupełnie jak pierś mamy. Dzięki zastosowaniu takiego materiału, dzieci błyskawicznie przyzwyczajają się do produktów, a codzienne karmienie i odpoczynek stają się dla nich przyjemnością. W ofercie można znaleźć smoczki wspierające prawidłowy rozwój wcześniaków, butelki redukujące kolkę pokarmową oraz praktyczne akcesoria dla mam: laktatory, wkładki laktacyjne oraz silikonowe osłonki na piersi.

Do góry