Firma Medela jest obecnie jednym z najbardziej prężnie działających producentów akcesoriów wspomagających karmienie piersią. Jej domeną jest także produkcja ssaków medycznych oraz lamp do fototerapii. Oferuje ona doskonałej jakości, zaawansowane technologicznie rozwiązania, zarówno do użytku domowego, jak i szpitalnego. Są to m.in. butelki na pokarm, jednorazowe lub wielorazowe zestawy do odciągania pokarmu, podgrzewacze do butelek, dezynfektory, wkładki laktacyjne, kremy na popękane i bolące brodawki piersi oraz wiele, wiele innych propozycji. Produkty Medela to w pełni bezpieczne, ekologiczne oraz ekonomiczne urządzenia i akcesoria medyczne oraz systemy ssące.

Medela - dla zdrowia karmiącej mamy i dziecka

Produkty cenionej marki Medela są tworzone po to, by wspierać naturalny proces karmienia piersią. Firma oferuje wygodne w użyciu laktatory, butelki oraz pojemniki do przechowywania pokarmu. Wszystkie akcesoria odznaczają się starannie przemyślaną konstrukcją, dlatego są całkowicie bezpieczne i pomagają rozwiązać nawet najtrudniejsze problemy laktacyjne.

Więcej…

1 2 3 4 5 ... 9
Następna strona Ostatnia strona
MEDELA Calma, butelka ze smoczkiem, 150ml
57,99
Waga: 0.11 kg
Ilość
MEDELA Calma, butelka ze smoczkiem, 250ml
62,69
Waga: 0.125 kg
Ilość
MEDELA nakładka ze smoczkiem na butelkę Calma
55,69
Waga: 0.07 kg
Ilość
MEDELA PureLan, krem na brodawki, 37g
42,89
Waga: 0.055 kg
Ilość
MEDELA PureLan, krem na brodawki, 7g
26,89
Waga: 0.015 kg
Ilość
MEDELA smoczek - rozmiar M 2 sztuki
19,59
Waga: 0.02 kg
Ilość
MEDELA smoczek - rozmiar S 2 sztuki
19,59
Waga: 0.02 kg
Ilość
MEDELA, "zestaw smoczka", Butelka ze smoczkiem dla dzieci z rozszczepem wargi
84,99
Waga: 0.085 kg
Ilość
1 2 3 4 5 ... 9
Następna strona Ostatnia strona

Profesjonalne wsparcie dla karmienia piersią

Mleko mamy jest jednym z najważniejszych pokarmów dla nowonarodzonego dziecka. Z takim przekonaniem tworzone są innowacyjne akcesoria Medela, które dedykowane są mamom oraz ich maluchom. Produkty wspierają karmienie piersią i cieszą się dużym zaufaniem wśród matek w wielu krajach na świecie. Laktator Medela to kompaktowe, poręczne oraz wygodne w użyciu rozwiązanie, któremoże być stosowane zarówno w warunkach domowych, jak i szpitalnych. Dzięki temu, że naśladują naturalny rytm ssania przez dziecko, odciąganie pokarmu jest łatwe, szybkie oraz bezbolesne. Wszystkie akcesoria tej marki są lekkie i niewielkie, więc z powodzeniem można z nich korzystać również w trakcie podróży.

Do góry