Novamed - najwyższej jakości sprzęt medyczny

W ofercie producenta Novamed można znaleźć specjalistyczny sprzęt medyczny przeznaczony do użytku domowego. Firma oferuje szeroką gamę ciśnieniomierzy, irygatorów, inhalatorów, stetoskopów, termometrów oraz wielu innych akcesoriów dla pacjentów i lekarzy.

1 2 3 ... 4
24 96
Termometr bezdotykowy ThermoFLASH, Evolution LX-26, różowy USZKODZONE OPAKOWANIE
139,99
VISIOMED Zapx Lotion, VM-X300, emulsja na wszy i gnidy, 120ml KRÓTKA DATA
59,99
Data ważności produktu: 2019-08-31
Ciśnieniomierz MEDEL Connect Cardio MB10, automatyczny, naramienny
481,89
VITAMMY Pearl+, szczoteczka soniczna do zębów z etui, 1 sztuka
177,69
Termometr bezdotykowy ThermoFLASH, Evolution LX-26, biały
146,98
Termometr bezdotykowy ThermoFLASH, Evolution LX-26, tonic green
146,98
Ciśnieniomierz NOVAMA Home, automatyczny, naramienny
108,79
Inhalator pneumatyczny GHIBLI PLUS Flaem
119,97
Inhalator Medel Family
126,78
Ciśnieniomierz MEDEL Control, automatyczny, naramienny
145,79
Ciśnieniomierz MEDEL Elite, automatyczny, naramienny
184,59
VITAMMY Echo, szczoteczka soniczna Luna, czarna, 1 sztuka
81,99
VITAMMY Echo, szczoteczka soniczna Luna, różowa, 1 sztuka
74,89
VITAMMY Echo, szczoteczka soniczna Luna, turkusowa, 1 sztuka
74,89
VITAMMY Echo, szczoteczka soniczna Luna, ultramaryna, 1 sztuka
74,89
VITAMMY Pearl, szczoteczka soniczna do zębów, 1 sztuka
149,88
Ciśnieniomierz NOVAMA Wrist Home, automatyczny, nadgarstkowy
104,29
VITAMMY Echo, szczoteczka soniczna, dostojny granat, 1 sztuka
138,69
VITAMMY Echo, szczoteczka soniczna, dyskretny turkus, 1 sztuka
138,69
VITAMMY Echo, szczoteczka soniczna, energiczny coral, 1 sztuka
138,69
VITAMMY Horizon waga analizatorem składu ciała 7w1, 1 sztuka
114,39
VITAMMY Light, waga dietetyczna, 1 sztuka
82,98
Ciśnieniomierz NOVAMA Home Woman, automatyczny, naramienny
90,89
Ciśnieniomierz NOVAMA Home Man, automatyczny, naramienny
90,89
1 2 3 ... 4
24 96

Wysoka jakość i bezpieczeństwo użytkowania

Sprzęt medyczny Novamed stanowi gwarancję funkcjonalności, niezawodności oraz bezpieczeństwa zdrowotnego. W asortymencie producenta można znaleźć przede wszystkim szeroką gamę nowoczesnych ciśnieniomierzy, które są w pełni automatyczne, a dzięki zaawansowanym opcjom, umożliwiają sprawny pomiar i szybkie odczytywanie wyników. Poza ciśnieniomierzami, firma oferuje również glukometry, nebulizatory, irygatory dentystyczne, maski ochronne. Dużym zainteresowaniem cieszą się także oferowane przez markę Novamed termometry z serii Novama. Są to wysokiej jakości termometry elektroniczne, posiadające giętkie końcówki i duże wyświetlacze LCD.

Firma Novamed

Novamed to firma, która zajmuje się dystrybucją specjalistycznego sprzętu medycznego, w szerokiej jego gamie, z możliwością stosowania w warunkach domowych, zarówno przez pacjentów, jak i lekarzy.

Firma powstała jako niewielki biznes rodzinny w 1995 roku, by po ponad 20 latach zdobywanego doświadczenia, zaufania odbiorców, udoskonalania prowadzonych działań w szerokim zakresie biznesowym, móc poszczycić się dystrybucją sprzętu medycznego najwyższej jakości, pochodzącego od uznanych na całym świecie producentów. W ofercie zagościły między innymi ciśnieniomierze, inhalatory, irygatory czy termometry, a także szereg innych akcesoriów.

Atutem jest dostarczanie sprzętu medycznego nie tylko odpowiedniej jakości, ale i różnorodnego pod względem zastosowanych technologii czy konstrukcji. Chodzi o to, by z obsługą nie mieli problemu nie tylko lekarze, ale przede wszystkim pacjenci korzystający ze sprzętów w warunkach domowych, chcący na bieżąco monitorować funkcjonowanie swojego organizmu, w szczególności na etapie walki z przewlekłymi schorzeniami.

Wsparcie inicjatyw

Novamed zajmuje się nie tylko dystrybucją, ale w szerokim zakresie wspiera rozmaite inicjatywy związane z promowaniem zdrowia, edukacją czy sportem. Novamed jest autorem i realizatorem projektu „Program promocji prawidłowej nebulizacji – Nebulizacja.pl”, a także organizatorem kampanii „Czas podwinąć rękawy”, związanej z wykonywanymi pomiarami ciśnienia. Na tym polu Novamed może pochwalić się rekordem wpisanym do księgi Guinnessa, w liczbie pomiarów, które zostały wykonane w łódzkiej Manufakturze.

Firma tworzy profesjonalny i ambitny zespół, dążąc do osiągania celów biznesowych, aktywizując swoich pracowników do podejmowania dobrych decyzji odnośnie zdrowego stylu życia, jak i troszcząc się o zachowanie tak ważnej równowagi, pomiędzy zdrowiem, życiem osobistym i pracą.