Novamed - najwyższej jakości sprzęt medyczny

W ofercie producenta Novamed można znaleźć specjalistyczny sprzęt medyczny przeznaczony do użytku domowego. Firma oferuje szeroką gamę ciśnieniomierzy, irygatorów, inhalatorów, stetoskopów, termometrów oraz wielu innych akcesoriów dla pacjentów i lekarzy.

1 2 ... 2
24 96
1 2 ... 2
24 96

Wysoka jakość i bezpieczeństwo użytkowania

Sprzęt medyczny Novamed stanowi gwarancję funkcjonalności, niezawodności oraz bezpieczeństwa zdrowotnego. W asortymencie producenta można znaleźć przede wszystkim szeroką gamę nowoczesnych ciśnieniomierzy, które są w pełni automatyczne, a dzięki zaawansowanym opcjom, umożliwiają sprawny pomiar i szybkie odczytywanie wyników. Poza ciśnieniomierzami, firma oferuje również glukometry, nebulizatory, irygatory dentystyczne, maski ochronne. Dużym zainteresowaniem cieszą się także oferowane przez markę Novamed termometry z serii Novama. Są to wysokiej jakości termometry elektroniczne, posiadające giętkie końcówki i duże wyświetlacze LCD.

Firma Novamed

Novamed to firma, która zajmuje się dystrybucją specjalistycznego sprzętu medycznego, w szerokiej jego gamie, z możliwością stosowania w warunkach domowych, zarówno przez pacjentów, jak i lekarzy.

Firma powstała jako niewielki biznes rodzinny w 1995 roku, by po ponad 20 latach zdobywanego doświadczenia, zaufania odbiorców, udoskonalania prowadzonych działań w szerokim zakresie biznesowym, móc poszczycić się dystrybucją sprzętu medycznego najwyższej jakości, pochodzącego od uznanych na całym świecie producentów. W ofercie zagościły między innymi ciśnieniomierze, inhalatory, irygatory czy termometry, a także szereg innych akcesoriów.

Atutem jest dostarczanie sprzętu medycznego nie tylko odpowiedniej jakości, ale i różnorodnego pod względem zastosowanych technologii czy konstrukcji. Chodzi o to, by z obsługą nie mieli problemu nie tylko lekarze, ale przede wszystkim pacjenci korzystający ze sprzętów w warunkach domowych, chcący na bieżąco monitorować funkcjonowanie swojego organizmu, w szczególności na etapie walki z przewlekłymi schorzeniami.

Wsparcie inicjatyw

Novamed zajmuje się nie tylko dystrybucją, ale w szerokim zakresie wspiera rozmaite inicjatywy związane z promowaniem zdrowia, edukacją czy sportem. Novamed jest autorem i realizatorem projektu „Program promocji prawidłowej nebulizacji – Nebulizacja.pl”, a także organizatorem kampanii „Czas podwinąć rękawy”, związanej z wykonywanymi pomiarami ciśnienia. Na tym polu Novamed może pochwalić się rekordem wpisanym do księgi Guinnessa, w liczbie pomiarów, które zostały wykonane w łódzkiej Manufakturze.

Firma tworzy profesjonalny i ambitny zespół, dążąc do osiągania celów biznesowych, aktywizując swoich pracowników do podejmowania dobrych decyzji odnośnie zdrowego stylu życia, jak i troszcząc się o zachowanie tak ważnej równowagi, pomiędzy zdrowiem, życiem osobistym i pracą.