Smoczki i butelki NUK – w trosce o komfort i zdrowie dziecka

NUK to marka o długiej, ponad 60-letniej historii, która oferuje butelki, smoczki, akcesoria do karmienia i pielęgnacji najmłodszych dzieci. Na przestrzeni tak wielu lat eksperci pracujący dla marki obserwowali zmiany w potrzebach rodziców i dziecka, stale dopasowując swój asortyment do potrzeb klientów. NUK współpracuje nie tylko z położnymi, lekarzami i dietetykami, ale również z odbiorcami swoich produktów – rodzicami.

1 2 3 ... 5
24 96
NUK, podgrzewacz pokarmu Thermo  3w1 - miniaturka zdjęcia produktu
99,99
1 2 3 ... 5
24 96

NUK - butelki i akcesoria z nowoczesnymi rozwiązaniami

Nowe standardy w dziedzinie karmienia od lat wyznacza marka NUK. Wprowadziła na rynek innowacyjne rozwiązania takie jak: system odpowietrzania, anatomiczny kształt smoczków, nowoczesne techniki odciągania pokarmu. Producent stale znajduje coraz to doskonalsze sposoby na to, by proces karmienia malucha był maksymalnie zdrowy i wygodny, a przede wszystkim – komfortowy i bezpieczny, zarówno dla dziecka, jak i rodziców. NUK podkreśla, że nieustannie bada rozwój dzieci na różnych etapach, dzięki czemu może dostosowywać swoje produkty do ich potrzeb.

NUK - butelki dla każdego dziecka

Linia NUK - butelki do karmienia zdecydowanie zasługuje na uwagę. Wśród bogatego wyboru akcesoriów znajdziesz te przeznaczone dla zupełnie małych dzieci, jak i tych większych. Występują one w różnych pojemnościach, z rozmaitymi typami smoczków oraz w wielorakim designie. Szerokie otwory maksymalnie ułatwiają pielęgnację i użytkowanie butelek, a dołączone do nich smoczki wyposażone są w antykolkowy system odpowietrzania. Mają też różne otwory przepływowe - w zależności od gęstości produktu.

Czy butelki NUK można myć w zmywarce?

Nie każda butelka do karmienia NUK nadaje się do mycia w zmywarce. Przed pierwszym umyciem warto zapoznać się z zaleceniami producenta umieszczonymi w instrukcji. Bezpieczniej jest myć butelki gorącą wodą i czystą myjką, a następnie je sterylizować. Na rynku są także specjalne detergenty do czyszczenia butelek z naturalnym, delikatnym składem. Nie należy zwlekać zbyt długo z myciem butelki po użyciu, ponieważ mogą na niej pozostać trudne do usunięcia osady. Nie powinno się też stosować do ich czyszczenia starych gąbek, których używamy do zmywania pozostałych naczyń - są one siedliskiem wielu bakterii.

Smoczki do butelek i uspokajające marki NUK

Od momentu powstania marki, szczególne uznanie wśród rodziców zyskują smoczki NUK First Choice Plus do butelek. To linia smoczków dopasowujących się do jamy ustnej dziecka. Wykonane z miękkiego materiału, usprawniają proces ssania i upodabniają go do przyjmowania pokarmu z piersi matki. Doskonale pasują też do każdego rodzaju butelek NUK First Choice. Ponadto firma ma w swojej ofercie wysokiej jakości smoczki silikonowe i lateksowe, przeznaczone do uspokajania dziecka, w różnych rozmiarach oraz wersjach kolorystycznych.

NUK - akcesoria do karmienia i nie tylko

Warto podkreślić, że oferta produktowa marki jest bardzo szeroka i znajdziesz w niej nie tylko butelki, ale i wszelkie akcesoria potrzebne do opieki nad maluszkiem: gadżety związane z przygotowaniem posiłków oraz karmieniem, pielęgnacją i kąpielą, a dodatkowo produkty przeznaczone dla mam. Na przykład wysokiej jakości laktator elektryczny, który zapewnia wydajne odciąganie pokarmu, w trosce o potrzeby mam – produkt ma aż 16 różnych możliwości ustawienia, tak aby zoptymalizować rytm pompowana i siłę ssania.

Wysoka jakość i bezpieczeństwo – takie są produkty NUK

Butelki, smoczki i akcesoria NUK produkowane są w Niemczech, jednak dystrybucja na całą Europę zyskała im liczne przychylne recenzje rodziców, pediatrów i personelu w placówkach medycznych. W Polsce jest to jedna z bardziej popularnych marek dostarczających butelki i akcesoria dla najmłodszych. Marka NUK podkreśla, że rozwiązania stosowane w produktach są czerpane z natury i projektowane w taki sposób, aby jak najdokładniej odpowiadać na podstawowe potrzeby dziecka oraz rodziców. Wybierając NUK, stawiasz na wieloletnie badania nad rozwojem dziecka oraz nowoczesne technologie i rozwiązania, stale udoskonalane i dopasowywane do odbiorców.