Laboratoria farmaceutyczne Olimp opracowały bogatą gamę produktów przeznaczonych dla osób, które pragną zadbać o swoje zdrowie oraz wzbogacić dietę o niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu witaminy, mikro i makroelementy. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem preparatów w atrakcyjnej cenie. 

Suplementy diety Olimp w trosce o Twoje zdrowie

Wiemy, jak ważne jest zdrowie. Dbając o własną wygodę często zapominamy jednak o zdrowiu, zdrową żywność zastępujemy bezwartościowym jedzeniem, a ruch – siedzeniem przed telewizorem lub komputerem. Szybkie tempo życia, duża ilość pracy powodują, że zapominamy o tym, co najważniejsze. Na ratunek przychodzą witaminy Olimp.

Więcej…

1 2 3 4 5 ... 31
Następna strona Ostatnia strona
Olimp Gold-Vit Junior, smak pomarańczowy, powyżej 3 lat, 15 saszetek
11,89
Waga: 0.13 kg
Ilość
Olimp Good Morning Lady AM Shake, smak czekoladowy, 720g
66,89
Waga: 0.77 kg
Ilość
Olimp Good Morning Lady AM Shake, smak truskawkowy, 720g
66,89
Waga: 0.77 kg
Ilość
Olimp Good Morning Lady AM Shake, smak wanilowy, 720g
66,89
Waga: 0.77 kg
Ilość
Olimp Knockout 2.0, fresh citrus, 400g
93,89
Waga: 0.452 kg
Ilość
Olimp Therm Line Pro, 30 tabletek powlekanych + 30 kapsułek
28,79
Waga: 0.078 kg
Ilość
Olimp Work IT Lady, fresh lemon, 337,5g
67,89
Waga: 0.455 kg
Ilość
Olimp Work IT Lady, juicy orange, 337,5g
67,89
Waga: 0.455 kg
Ilość
1 2 3 4 5 ... 31
Następna strona Ostatnia strona

Olimp zorientowany na różne potrzeby

Wysiłek fizyczny lub umysłowy, znużenie, zmęczenie, urazy mechaniczne, słaba odporność, niedobór ważnych witamin i mikroelementów w codziennej diecie – potrzeb może być nieskończenie wiele. Jak znaleźć odpowiednie rozwiązanie na wiele uciążliwych dolegliwości? Odpowiedzi warto poszukać w ofercie Olimp Laboratories.

Redukcja nadmiernej masy ciała wymaga sporo wysiłku. W tym niełatwym procesie można wesprzeć się preparatami Olimp Therm Line lub Olimp Gold Omega-3 bogatym w kwasy tłuszczowe z rodziny omega-3. Kwasy zawarte w Gold Omega-3 wspomagają pracę serca i mózgu, chronią przed wystąpieniem miażdżycy i rozwojem nowotworów oraz wspomagają walkę z nadmierną tkanką tłuszczową. Konsekwencją wysiłku fizycznego, prócz mniejszej masy ciała mogę być niestety również kontuzje. W sytuacji, w której dojdzie do urazu mechanicznego warto sięgnąć po Arthroblock Forte, który pomaga w regeneracji aparatu ruchu. Ponadto można go stosować przy nadwadze, wysiłku fizycznym, a także w podeszłym wieku. Każde dążenie do celu wiąże się z kryzysem na pewnym etapie. Jeżeli dopadło Państwa znużenie, zmęczenie, obniżona sprawność umysłowa, zastosujcie żeń szeń lub Chela mag b6. Pierwszy preparat mogą stosować zarówno sportowcy jak i osoby starsze, drugi to suplement diety, który skutecznie pokrywa zapotrzebowanie organizmu na magnez.

Do góry