Kategorie

Suplementy diety Olimp w trosce o Twoje zdrowie

Wiemy, jak ważne jest zdrowie. Dbając o własną wygodę często zapominamy jednak o zdrowiu, zdrową żywność zastępujemy bezwartościowym jedzeniem, a ruch – siedzeniem przed telewizorem lub komputerem. Szybkie tempo życia, duża ilość pracy powodują, że zapominamy o tym, co najważniejsze. Na ratunek przychodzą witaminy Olimp.

Więcej…

Olimp Gold-Vit Junior, smak malinowy, powyżej 3 lat,  15 saszetek
10,99
Ilość
Olimp Gold-Vit Junior, smak pomarańczowy, powyżej 3 lat, 15 saszetek
10,95
Ilość
Olimp Good Morning Lady AM Shake, smak czekoladowy, 720g
98,99
Ilość
Olimp Good Morning Lady AM Shake, smak truskawkowy, 720g
98,99
Ilość
Olimp Good Morning Lady AM Shake, smak truskawkowy, 720g OKAZJA
69,89
Ilość
Olimp Good Morning Lady AM Shake, smak wanilowy, 720g
98,99
Ilość
Olimp Knockout 2.0, fresh citrus, 400g
93,89
Ilość
Olimp Therm Line Pro, 30 tabletek powlekanych + 30 kapsułek
28,79
Ilość

Olimp zorientowany na różne potrzeby

Wysiłek fizyczny lub umysłowy, znużenie, zmęczenie, urazy mechaniczne, słaba odporność, niedobór ważnych witamin i mikroelementów w codziennej diecie – potrzeb może być nieskończenie wiele. Jak znaleźć odpowiednie rozwiązanie na wiele uciążliwych dolegliwości? Odpowiedzi warto poszukać w ofercie Olimp Laboratories.

Redukcja nadmiernej masy ciała wymaga sporo wysiłku. W tym niełatwym procesie można wesprzeć się preparatami Olimp Therm Line lub Olimp Gold Omega-3 bogatym w kwasy tłuszczowe z rodziny omega-3. Kwasy zawarte w Gold Omega-3 wspomagają pracę serca i mózgu, chronią przed wystąpieniem miażdżycy i rozwojem nowotworów oraz wspomagają walkę z nadmierną tkanką tłuszczową. Konsekwencją wysiłku fizycznego, prócz mniejszej masy ciała mogę być niestety również kontuzje. W sytuacji, w której dojdzie do urazu mechanicznego warto sięgnąć po Arthroblock Forte, który pomaga w regeneracji aparatu ruchu. Ponadto można go stosować przy nadwadze, wysiłku fizycznym, a także w podeszłym wieku. Każde dążenie do celu wiąże się z kryzysem na pewnym etapie. Jeżeli dopadło Państwa znużenie, zmęczenie, obniżona sprawność umysłowa, zastosujcie żeń szeń lub Chela mag b6. Pierwszy preparat mogą stosować zarówno sportowcy jak i osoby starsze, drugi to suplement diety, który skutecznie pokrywa zapotrzebowanie organizmu na magnez.

Do góry