Piękna, zdrowa i promienna skóra z Pharmaceris

Pod nazwą Pharmaceris kryje się Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris znane od lat z produkcji dobrej jakości kosmetyków i dermokosmetyków dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Marce towarzyszy hasło „Alfabet zdrowej skóry”, a produkty, dla ich łatwiejszej identyfikacji, oznaczane są poszczególnymi literami abecadła.

1 2 3 ... 5
24 96
1 2 3 ... 5
24 96

Jak wybrać odpowiedni kosmetyk?

Pod literą F kryją się fluidy, M oznacza macierzyństwo, N odpowiada ofercie produktów poświęconych pielęgnacji cery naczyniowej, T – problemom trądzikowym, a zagadkowe H, tłumaczone z angielskiego jako hair, oznacza produkty do pielęgnacji włosów i skóry głowy.

Pharmaceris F to propozycja fluidów kryjących, matujących i nawilżających skórę. Spośród kilku odcieni panie mogą wybrać ten, który najbardziej im odpowiada jednocześnie będąc pewne bezpieczeństwa ich stosowania na skórze trądzikowej, wrażliwej czy podatnej na podrażnienia.

Mówi się, że w ciąży kobiety pięknieją. Oczy promienieją, rysy twarzy łagodnieją, ale pod ubraniem prócz brzuszka niestety często kryją się rozstępy. W trosce o zadowolenie pań z własnego ciała powstała linia Pharmaceris M.

Problemy delikatnej cery naczyniowej złagodzą produkty z oferty Pharmaceris N. Wśród nich. m. in.: żel kojący zaczerwienienia, delikatne mleczko oczyszczające do twarzy i coś na wzmocnienie naczynek, np. delikatna pianka lub łagodny tonik.

Osoby, które borykają się z problemami błyszczenia, nadmiernym wydzieleniem sebum, powstawaniem zaskórników i innymi objawami charakterystycznymi dla skóry trądzikowej, ukojenie znajdą w produktach Pharmaceris T.

Zupełnie inny problem na głowie mają ci, których dręczy łupież, suche lub przetłuszczające się włosy. Warto wtedy sięgnąć po specjalistyczny szampon Pharmaceris, który oczyści skórę głowy, zmniejszy przetłuszczenie włosów, wzmocni je i zregeneruje.