Produkty Rene Furterer zostały stworzone do pielęgnacji włosów i skóry głowy. Ich bazę stanowią olejki eteryczne i wyciągi roślinne. Kosmetyki Rene Furterer zawierają niezwykle cenne substancje, które sprawiają, że włosy są piękne, zdrowe, lśniące i mocne, a skóra głowy odpowiednio pobudzona i głęboko oczyszczona. Posiadają one także właściwości aromatyczne. Charakteryzując4 się przyjemnym zapachem kosmetyki, wpływają na pobudzenie wszystkich zmysłów. Przyjemność stosowania odczuwa się już przy pierwszej aplikacji, a efekty działania olejków i wyciągów roślinnych można zauważyć w bardzo szybkim czasie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas produktami Rene Furterer.

Rene Furterer - profesjonalna pielęgnacja włosów

Kosmetyki tworzone przez laboratorium Rene Furterer są przeznaczone do kompleksowej pielęgnacji włosów. Specjalistyczne preparaty pielęgnacyjne zostały stworzone na bazie starannie wyselekcjonowanych odżywczych olejków eterycznych i wyciągów roślinnych. Łączą w sobie wysoką skuteczność ze zmysłową przyjemnością stosowania.

Więcej…

RENE FURTERER Volumea, szampon do włosów cienkich, 200ml
36,99
Waga: 0.19 kg
Ilość

Zadbaj o piękno swoich włosów

Kosmetyki laboratorium Rene Furterer to propozycja dla osób, które pragną cieszyć się pięknymi, zdrowymi oraz mocnymi włosami każdego dnia. Specjalistyczne linie produktów zostały ściśle dopasowane do określonych potrzeb – wśród nich znajdziemy szampony i odżywki do włosów suchych, tłustych, farbowanych, a także z tendencją do wypadania. Wszystkie preparaty odznaczają się naturalną recepturą, gdyż ich skład wzbogacono wyciągami roślinnymi oraz olejkami eterycznymi. Programy pielęgnacyjne Rene Furterer obejmują preparaty przeznaczone zarówno do codziennej pielęgnacji włosów, jak i intensywne kuracje regenerujące i przeciwdziałające wypadaniu włosów.

Do góry