Revlon – ekspert w dziedzinie koloru i stylu!

W naszej ofercie znajdują się produkty renomowanej marki Revlon, które są znane na całym świecie. Producent od wielu lat cieszy się opinią międzynarodowego eksperta w dziedzinie koloru i doskonałego stylu, oferując szeroki wybór kosmetyków
24 96
24 96

Zalety podkładów Revlon

Marka Revoln jest ceniona zarówno przez klientów indywidualnych, jak i profesjonalnych makijażystów

Dlaczego warto wybrać podkłady Revlon?

Podkład jest kosmetycznym pomocnikiem wielu kobiet. Kosmetyk stanowi mieszaninę faz wodnej i tłuszczowej, emulgatora i pigmentów. Produkt dobiera się w zależności od rodzaju cery oraz jej potrzeb (krycie, nawilżenie itd.). Nie należy się obawiać efektu maski czy wysuszenia skóry, gdyż podkłady Revlon świetnie się rozprowadzają i idealnie przylegają. Składniki rozpraszające światło optycznie wygładzają skórę, filtry słoneczne chronią skórę przed szkodliwym działaniem słońca. Zawarte w kosmetykach lotne silikony ułatwiają rozprowadzanie oraz zapewniają uczucie komfortu. Witaminy A i E zaś wygładzają powierzchnię oraz chronią cerę przed szkodliwymi wpływami zewnętrznymi.

Jak dobrać podkład Revlon?

Wśród podkładów Revlon każda kobieta znajdzie odpowiedni dla siebie produkt. Oferujmy bowiem kosmetyki zarówno do cery suchej, jak i tłustej i mieszanej. Różnica między wersjami jest znacząca. Podkłady Revlon dla skóry mieszanej zapewniają matowe wykończenie makijażu. Mają niższy filtr i zapewniają idealne krycie. Produkt dla cery suchej i normalnej ma delikatne właściwości nawilżające, przede wszystkim jednak zapewnia satynowe, naturalne wykończenie, nie podkreśla suchych skórek i nie daje efektu ściągania cery.

Czy podkład Revlon Colorstay naprawdę matuje skórę?

Matujący podkład Revlon Colorstay to idealny podkład dla kobiet o tłustej i mieszanej cerze. Kosmetyk zapewnia idealne krycie i dobrze ukrywa wszelkie niedoskonałości. Nie powoduje zaskórników, gdyż nie zapycha porów i pozwala skórze oddychać. Na twarz trzeba go nakładać sprawnie, gdyż szybko zasycha tworząc trwałą i odporną na ścieranie powłokę.

Jak dobrać kolor Revlon Colorstay?

Podkład Revlon Colorstay ma tak bogatą kolorystykę, że z pewnością każda kobieta znajdzie odpowiedni dla siebie odcień. Najpopularniejszy odcień spośród całej gamy to dostępny u nas (zarówno w wersji dla skóry tłustej i mieszanej) 180 Sand Beige, który jest odpowiedni dla większej części polskich karnacji. Odcień jest średnio jasny, lekko ziemisty, niegdyś bardziej oliwkowy. Kolejny polecany kolor to 150 Buff – jasny, z zauważalnym żółtym pigmentem. Inne często kupowane to 110 Ivory – bardzo jasny, z dominującym różowym zabarwieniem. Dla pań o ciemniejszej lub już opalonej cerze odpowiednie będą odcienie 220 i 240, różniące się zawartością różowego i brzoskwiniowego pigmentu. Wartym przemyślenia jest zakup dwóch odcieni kosmetyku, by móc dobierać kolor w zależności od tego, czy na skórze pojawiła się opalenizna. Dzięki temu panie będą mogły zmieszać dwa odcienie, by uzyskać idealną barwę, która dobrze stopi się z cerą.