Skin 79

Skin 79 to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych marek azjatyckich, która wywodzi się z Korei Południowej. Wiele kobiet na całym świecie pokochało Skin79 za jakość i efekty, które przynosi stosowanie tych kosmetyków. Skin 79 to marka, która stawia na wykorzystanie naturalnych składników zgodnie z recepturami zaczerpniętymi z medycyny Wschodu. Wszystkie produkty są poddawane szczegółowym testom w koreańskich laboratoriach. Skin 79 to nie tylko sprawdzona i wysoka jakość kosmetyków, ale również eleganckie i dopracowane opakowania. Szeroki asortyment produktów sprawia, że każda kobieta może znaleźć produkt dostosowany do rodzaju i potrzeb swojej skóry.

Analizując ogromny sukces marki Skin 79, można wyciągnąć wnioski, że jest to konsekwencja obecności naturalnych składników i umiejętnego wykorzystania zaawansowanych technologicznie rozwiązań. To również oryginalna alternatywa dla kosmetyków powszechnie spotykanych i dostępnych w drogeriach. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych i chętnie kupowanych przez klientki produktów są zwierzęce maski na twarz - zachwycają nie tylko swoim uroczym wyglądem, ale również cennymi właściwościami odżywczymi.

24 96
24 96

Skin79 - szeroki asortyment kosmetyków

Skin 79 to marka, dzięki której możemy pielęgnować cerę w taki sposób, jak robią to Azjatki. W ofercie znajdują się znane kremy BB, maseczki, olejki i kosmetyki do codziennej pielęgnacji twarzy. Wykazują one właściwości: kojące, rozjaśniające, nawilżające i oczyszczające. Skin 79 to przede wszystkim zawartość składników azjatyckich takich jak: aloes, śluz ze ślimaka, czy płatki róży. Są one znane na całym świecie ze swoich szczególnych właściwości pielęgnacyjnych. Wyjątkowy pożądany wśród Europejek jest właśnie śluz ze ślimaka, który jest wysokiej jakości filtratem ze złotego ślimaka. Z myślą o tym powstała specjalna seria Skin79 Golden Snail, która jest luksusową linią antyaging. Jednak pomimo swojej nazwy mogą ją stosować również młode kobiety, które chcą zregenerować, nawilżyć i wygładzić swoją skórę. Naturalny skład sprawia, że kosmetyki marki Skin79 mają delikatną konsystencję, dzięki czemu nie obciążają skóry i łatwo się wchłaniają. To pozwala dostarczyć jej niezbędnych substancji odżywczych i przygotować ją do dalszej pielęgnacji.

Marka Skin79 to również oryginalne produkty takie jak musy do demakijażu i oczyszczania twarzy. Prawdziwym hitem są również zwierzęce maski, które pozwalają urozmaicić rutynę pielęgnacyjną. Te produkty w płacie wykazują również rozmaite właściwości pielęgnacyjne. Alternatywą dla nich są również maski hydrożelowe. Cechą wspólną wszystkich produktów jest to, że są one wolne od parabenów, pochodnych formaldehydu i ftalanów. To sprawia, że produkty marki Skin79 są chętnie wybierane przez zwolenniczki naturalnej pielęgnacji i osoby z wrażliwą i skłonną do alergii skórą. Silne właściwości regenerująca oraz inspiracja pięknym wyglądem skóry Koreanek sprawia, że każdego dnia większa liczba kobiet decyduje się na wypróbowanie pielęgnacji skóry kosmetykami azjatyckimi.