Texpol – tekstylia dla dzieci i niemowląt

Texpol – producent artykułów tekstylnych do domu ma w swojej ofercie także tekstylia dla dzieci i niemowląt, których duży wybór znajduje się w naszej aptece.

1 2 ... 2
24 96
1 2 ... 2
24 96

Pieluszki bambusowe dla dzieci

W naszej ofercie posiadamy popularne bambusowe pieluszki Texpol. Robi się je ze specjalnego włókna bambusowego, które sprawia, że są trwałe i miękkie. Pieluchy zrobione z tego typu tworzywa na długo zachowują świeżość, nie gromadzą brzydkich zapachów i jednocześnie zapobiegają nadmiernej potliwości ciała.

Dlaczego warto wybierać pieluszki bambusowe?

Pieluszki bambusowe mają identyczne zastosowanie, jak standardowe pieluchy bawełniane i wyróżniają się spośród wszystkich pieluszek. Powinny znaleźć się w wyprawce każdego malucha. Pieluszki sprawdzą się zarówno w gorące, jak i w chłodne dni. Latem chłodzą ciało, dając uczucie ukojenia. Produkty bambusowe utrzymują temperaturę niższą o 2-3˚C w stosunku do otoczenia. Zimą natomiast wykazują właściwości delikatnie ogrzewające. Produkty Texpol zastąpią także bambusowe otulacze, które sprawdzają się podczas spacerów lub podczas drzemki maluchów, które lubią być otulane. Mogą służyć jako ochrona dziecka przed zbyt ostrym słońcem lub jako przyjemnie chłodzący wkład do wózka podczas upałów.

Zalety bambusowych pieluszek Texpol

Pieluszki bambusowe wchłaniają wilgoć efektywniej niż pieluchy bawełniane, dzięki czemu lepiej chronią skórę malucha przed odparzeniami i rozwojem stanów zapalnych skóry. Są idealnym wyborem dla dzieci zmagających się z alergiami, gdyż mają właściwości antybakteryjne oraz antygrzybiczne.

Jakie pieluszki Texpol można u nas kupić?

W naszej ofercie znajdują się pieluszki Texpol w różnych wzorach i rozmiarach. Oferujemy produkty gładkie z wzorem w ptaszki, koty czy narzędzia, które z pewnością spodobają się dzieciom.

Rozmiary pieluszek Texpol

Oferujemy produkty w rozmiarach 30 cm x 30 cm, 75 cm x 75 cm oraz 120 cm x 120 cm. Mniejsze pieluszki sprawdzą się jako myjka czy podkład, a te większe w gorące dni zastąpią kocyk.

Texpol – producent przytulnych akcesoriów dla dzieci

W naszej ofercie znajdują się także inne produkty Texpol, np. akcesoria kąpielowe wykonane z włókna bambusowego. Dzieci zazwyczaj lubią się kąpać, wykorzystując ten czas na zabawę. Maluchy przepadają także za masażami, do których można wykorzystać przyjemną w dotyku myjkę bambusową w formie rękawicy, która nie podrażnia skóry dziecka. Ponadto użytkuje się ją bardzo wygodnie. Po kąpieli dziecko trzeba mocno otulić, by nie doprowadzić do wychłodzenia organizmu. Doskonałym otulaczem będzie jedno z dostępnych u nas okryć o wymiarach 85 cm x 85 cm, które daje miłe uczucie ciepła po kąpieli. Wykonane jest z bardzo miękkiego i przyjemnego bambusa, który świetnie nadaje się dla delikatnej skóry każdego dziecka, nie powoduje podrażnień. Ponadto bardzo dobrze pochłania wodę. Oferujmy także nieco większe (70 cm x 140 cm) ręczniki bambusowe z kapturem – będą one idealnym wyborem dla nieco starszych dzieci, które po kąpieli lubią pobiegać po mieszkaniu.