Popularne
Marimer Baby, woda morska, spray izotoniczny do nosa, dla dzieci od urodzenia, 100ml
Popularne

Marimer Baby, woda morska, spray izotoniczny do nosa, dla dzieci od urodzenia, 100ml

15,16 Cena brutto

Rodzaj: Wyrób medyczny leczniczy

Producent: GLENAMRK OTC

Marimer Baby, woda morska, spray izotoniczny do nosa, dla dzieci od urodzenia, 100ml - opis produktu

Mariner Baby to sterylny, fizjologiczny roztwór wody morskiej, bezpieczny od pierwszego dnia życia. Dzięki zawartości soli mineralnych i pochodzących z morza mikroelementów – siarki, manganu, miedzi - stanowi doskonałe uzupełnienie leczenia, będąc tym samym niezastąpionym środkiem w przypadku takich dolegliwości jak katar u dziecka. Został stworzony z myślą o najmłodszych. Jest bezpieczny, naturalny – nie zawiera konserwantów, łatwy w użyciu – może być stosowany niezależnie od pozycji pojemnika oraz wygodny – zastosowano mniejsze, poręczne opakowanie. Produkt posiada najnowszej generacji nasadkę „Safety Tip”, stworzoną specjalnie z myślą o małych noskach. Jej kształt chroni przed zbyt głębokim wprowadzeniem aplikatora. Również strumień, w postaci delikatnej mgiełki, został dostosowany do noska niemowlaka.
 
Wskazania: do codziennej higieny nosa; do nawilżania wysuszonej błony śluzowej nosa; jako uzupełnienie leczenia infekcji górnych dróg oddechowych; do stosowania u dzieci od 1. dnia życia oraz osób dorosłych
 
Dawkowanie: 1 dawka do każdego nozdrza 1-4 razy dziennie w zależności od potrzeb. Może być stosowany codziennie przez dłuższy okres.
 
Skład: 100% sterylny izotoniczny roztwór wody morskiej.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na wodę morską.

Ważne wskazówki:
Nie stosować u wcześniaków
Osoby cierpiące na choroby wywołujące zwężenie dróg oddechowych, przed uzyciem powinny zasięgnąć porady farmaceuty lub lekarza. 
Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonego na pojemniku.
Należy zużyć w ciągu jednego miesiąca po otwarciu. 

Producent: 
Labolatories Gilbert,
928 Avenue du General de Gaulle,
14200 Hroville Saint-Clair