Marimer Baby, woda morska, spray izotoniczny do nosa, dla dzieci od urodzenia, 100ml

Marimer Baby, woda morska, spray izotoniczny do nosa, dla dzieci od urodzenia, 100ml

Cena: 16,99 zł

Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Wyrób medyczny leczniczy
Producent: GLENAMRK OTC

Marimer Baby, woda morska, spray izotoniczny do nosa, dla dzieci od urodzenia, 100ml - opis produktu

Mariner Baby to sterylny, fizjologiczny roztwór wody morskiej, bezpieczny od pierwszego dnia życia. Dzięki zawartości soli mineralnych i pochodzących z morza mikroelementów – siarki, manganu, miedzi - stanowi doskonałe uzupełnienie leczenia, będąc tym samym niezastąpionym środkiem w przypadku takich dolegliwości jak katar u dziecka. Został stworzony z myślą o najmłodszych. Jest bezpieczny, naturalny – nie zawiera konserwantów, łatwy w użyciu – może być stosowany niezależnie od pozycji pojemnika oraz wygodny – zastosowano mniejsze, poręczne opakowanie. Produkt posiada najnowszej generacji nasadkę „Safety Tip”, stworzoną specjalnie z myślą o małych noskach. Jej kształt chroni przed zbyt głębokim wprowadzeniem aplikatora. Również strumień, w postaci delikatnej mgiełki, został dostosowany do noska niemowlaka.
 
Wskazania: do codziennej higieny nosa; do nawilżania wysuszonej błony śluzowej nosa; jako uzupełnienie leczenia infekcji górnych dróg oddechowych; do stosowania u dzieci od 1. dnia życia oraz osób dorosłych
 
Dawkowanie: 1 dawka do każdego nozdrza 1-4 razy dziennie w zależności od potrzeb. Może być stosowany codziennie przez dłuższy okres.
 
Skład: 100% sterylny izotoniczny roztwór wody morskiej.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na wodę morską.

Ważne wskazówki:
Nie stosować u wcześniaków
Osoby cierpiące na choroby wywołujące zwężenie dróg oddechowych, przed uzyciem powinny zasięgnąć porady farmaceuty lub lekarza. 
Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonego na pojemniku.


Producent: 
Labolatories Gilbert,
928 Avenue du General de Gaulle,
14200 Hroville Saint-Clair