Kategorie

Marimer Soft, izotoniczna woda morska 0,9%, 5 ml x 30 ampułek

Cena
12,19 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Marimer Soft to naturalny produkt, sterylny, fizjologiczny roztwór wody morskiej.
Naturalnie bogaty w sole mineralne i pochodzące z morza mikroelementy. Marimer Soft jest zalecany dla noworodków, niemowląt, dzieci i dorosłych do codziennego oczyszczania jam nosowych, szczególnie w przypadku wysuszenia błony śluzowej lub zatkanego nosa. Właściwa higiena nosa wspomaga ochronę błon śluzowych przed czynnikami zewnętrznymi (niską temperaturą, alergenami, suchym powietrzem, zanieczyszczeniem) i ułatwia oddychanie. Ze względów higienicznych ampułki zawierają pojedynczą dawkę i są jednorazowego użytku.

Zastosowanie

Do codziennego oczyszczania jam nosowych, do udrażniania zatkanego nosa, uzupełniająco w leczeniu zakażeń otolaryngologicznych u noworodków, niemowląt, dzieci i dorosłych.

Sposób użycia

Ampułki zawierające pojedynczą dawkę są bezpieczne i łatwe w użyciu. Należy oderwać ampułkę i otworzyć ją przekręcając jej górną część. Codzienna higiena nosa: produkt zakrapiać 1 do 4 razy dziennie do każdego nozdrza. Niedrożność nosa: produkt zakrapiać 4 do 6 razy dziennie do każdego nozdrza w zależności od potrzeb, zawsze przed zastosowaniem innych miejscowo stosowanych preparatów.

Składniki

sterylny, izotoniczny roztwór 100 % wody morskiej zawierający sól w ilości odpowiadającej 9 g/l.

Opakowanie: opakowanie zawiera 30 ampułek po 5 ml.

Ważne wskazówki

Zawartość ampułki do jednorazowego użytku.
Nie stosować tej samej ampułki przez więcej niż jedną osobę.
Nie stosować produktu w przypadku uszkodzenia lub wcześniejszego otwarcia ampułki, ze względu na ryzyko zanieczyszczenia mikrobiologicznego.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej 15-30 C.
Nie stosować po upływie terminu ważności.

Cechy produktu