MARION Golden Skin, serum do twarzy, szyi i dekoltu, Hialuronowe nawilżenie, 20ml

8,29 Cena brutto
Cena jednostkowa: 41,45 zł za 100 ml
Rodzaj: Kosmetyk
Producent: MARION

MARION Golden Skin, serum do twarzy, szyi i dekoltu, Hialuronowe nawilżenie, 20ml - opis produktu

Intensywnie nawilżające serum zawiera silnie skoncentrowany kwas hialuronowy oraz komórki macierzyste PhytoCellTec Argan. Uzupełniają one ubytki w tkance skórnej, poprawiając jędrność i elastyczność skóry oraz zapobiegając powstawaniu zmarszczek. Regularne stosowanie serum zapewnia odpowiednie nawilżenie oraz regenerację komórek skóry.

Zawarty w produkcie kwas hialuronowy- dostarcza skórze odpowiedniego nawilżenia, nadając jej sprężystość i gładkość oraz opóźniając procesy starzenia się skóry. Komórki macierzyste PhytoCellTec Argan – działają ochronnie i witalizująco na komórki macierzyste skóry, dzięki czemu głęboko ją regenerują i odżywiają. Przyczyniają się do redukcji zmarszczek i hamują powstawanie nowych. Hydrokompleks – składa się z substancji silnie nawilżających, które zwiększają i stabilizują poziom nawilżenia skóry, poprawiając jej elastyczność oraz przeciwdziałając wysuszaniu skóry.

Wskazania: każdy rodzaj cery, szczególnie sucha, odwodniona, pozbawiona elastyczności, jędrności i blasku.

Sposób użycia: kilka kropli produktu nanieść na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Delikatnie i równomiernie rozprowadzić serum i pozostawić do wchłonięcia. Stosować codziennie.
 
Składniki aktywne: kwas hialuronowy, komórki macierzyste PhytoCellTec Argan, Hydrokompleks. 


  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: