MARION, oczyszczające płatki na brodę i czoło, 1 opakowanie

2,59 Cena brutto
Cena jednostkowa: 2,59 zł za 1 szt.
Rodzaj: Kosmetyk
Producent: MARION

MARION, oczyszczające płatki na brodę i czoło, 1 opakowanie - opis produktu

Płatki wnikają głęboko w pory, dokładnie oczyszczając strefę T i brodę z tłuszczu i zanieczyszczeń, które zatykają pory. Skutecznie usuwają istniejące wągry oraz zapobiegają powstawaniu nowych. Zawarty w płatkach ekstrakt z oczaru wirginijskiego działa przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie, przyspieszając proces regeneracji skóry. Płatki pozostawiają skórę czystą i doskonale gładką.
 
Wskazania: oczyszczenie (zaskórniki, zanieczyszczenia, nadmiar sebum).
 
Sposób użycia: oczyścić dokładnie twarz, następnie zwilżyć wodą i wysuszyć ręce. Wyjąć płatek z opakowania i zdjąć plastikową osłonkę. Położyć płatek gładką stroną na brodę i czoło oraz docisnąć do skóry. Jeśli płatek nie przylega mocno do brody lub czoła, zwilżyć do z wierzchu wodą. Odczekać 10-15 minut, aż do wyschnięcia płatków. Zdjąć płatki. Jeśli płatek trudno usunąć, zmoczyć go wodą i delikatnie oderwać.
 
Stosować nie częściej niż 3 razy w tygodniu.
 
Używać płatka bezpośrednio po otwarciu. Tylko do użytku zewnętrznego. Nie stosować w miejscach, gdzie znajdują się krosty i stany zapalne skóry. Nie należy stosować na skórę nadmiernie wysuszoną, poparzoną słonecznie, podrażnioną, z problemami trądzikowymi i skłonną do alergii. 
 
Składniki aktywne: ekstrakt z oczaru wirginijskiego.
 

 

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: