MARION, zabieg Laminowania, proste i gładkie włosy, 2x10ml

MARION, zabieg Laminowania, proste i gładkie włosy, 2x10ml

Cena: 6,49 zł

Cena jednostkowa: 32,45 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Kosmetyk
Producent: MARION

MARION, zabieg Laminowania, proste i gładkie włosy, 2x10ml - opis produktu

Laminowanie to zabieg, dzięki któremu w szybki i łatwy sposób można uzyskać efekt doskonale prostych i wyjątkowo gładkich włosów.
 
Składniki aktywne dodatkowo je kondycjonują i odżywiają. Zawarta w produkcie płynna keratyna, wnikając w głąb włosów, przyczynia się do ich odbudowy, zapewnia im zdrowy wygląd, gładkość i naturalny połysk. Proteiny pszenicy pielęgnują strukturę włosów, wygładzając ją i wzmacniając. Kompleks składników nawilżających gwarantuje natychmiastowe, optymalne i długotrwałe nawilżenie włosów.
 
Zabieg powoduje, że włosy są: gładkie i proste, ujarzmione i nawilżone, miękkie i błyszczące, łatwe do rozczesania.
 
Do saszetki dołączany jest czepek utrzymujący ciepło. Powoduje on wzrost temperatury, co wspomaga wnikanie składników aktywnych w strukturę włosów.
 
Wskazania: do włosów niesfornych, puszących się.
 
Sposób użycia: umyć włosy, delikatnie osuszyć ręcznikiem i rozczesać. zawartość saszetki rozprowadzić równomiernie na całej powierzchni włosów. W przypadku włosów gęstych i długich, zaleca się zastosowanie dwóch saszetek. Założyć na głowę dołączony do opakowania czepek foliowy, dodatkowo można przykryć go ręcznikiem. Odczekać 10 minut. Dokładnie spłukać włosy. Jeśli są grube lub oporne, czas aplikacji można wydłużyć do 15 minut. Wysuszyć włosy suszarką przy pomocy okrągłej lub płaskiej szczotki, aby dodatkowo wygładzić włosy, należy użyć prostownicy. Zaleca się wykonywanie zabiegu co 3-4 mycia włosów. W przypadku dostania się preparatu do oczu, należy natychmiast przemyć je wodą.
 
Składniki aktywne: płynna keratyna, proteiny pszenicy, kompleks składników nawilżających.