Kategorie

BOON

Znalezione produkty: 12
Sortowanie:
Sortuj według
Boon Snug, silikonowe słomki do picia, 3 sztuki + silikonowe nakładki na kubek niewysypek, 3 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu

Boon Snug, silikonowe słomki do picia, 3 sztuki + silikonowe nakładki na kubek niewysypek, 3 sztuki

25,38 zł
Boon, łyżeczka z zasobnikiem dla niemowląt, Green, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

Boon, łyżeczka z zasobnikiem dla niemowląt, Green, 1 sztuka

35,49 zł
Boon Snug, kubek niewysypek z silikonową nakładką, 2 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu

Boon Snug, kubek niewysypek z silikonową nakładką, 2 sztuki

42,99 zł
Boon Snug, silikonowe słomki do picia, 6 sztuk + czyścik - miniaturka zdjęcia produktu

Boon Snug, silikonowe słomki do picia, 6 sztuk + czyścik

32,58 zł
Boon Modware, zestaw łyżeczek, Pink Multi, od 9 miesiąca - miniaturka zdjęcia produktu

Boon Modware, zestaw łyżeczek, Pink Multi, od 9 miesiąca

30,08 zł
Boon Modware, zestaw łyżeczek, Blue Multi, od 9 miesiąca - miniaturka zdjęcia produktu

Boon Modware, zestaw łyżeczek, Blue Multi, od 9 miesiąca

29,78 zł
Boon, Fluid, kubek niekapek z ustnikiem, Green-Blue, 300 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Boon, Fluid, kubek niekapek z ustnikiem, Green-Blue, 300 ml

26,99 zł
Boon, łyżeczka z zasobnikiem dla niemowląt, Orange, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

Boon, łyżeczka z zasobnikiem dla niemowląt, Orange, 1 sztuka

35,49 zł
Boon, miseczka, Green-Blue, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

Boon, miseczka, Green-Blue, 1 sztuka

36,49 zł
Boon, Fluid, kubek niekapek z ustnikiem, Blue-Orange, 300 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Boon, Fluid, kubek niekapek z ustnikiem, Blue-Orange, 300 ml

26,99 zł
Boon, gryzak Pulp Orange Blue, nr B11177, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

Boon, gryzak Pulp Orange Blue, nr B11177, 1 sztuka

20,49 zł
Boon Catch Bowl, miska z łapaczem okruchów, Orange-Blue, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

Boon Catch Bowl, miska z łapaczem okruchów, Orange-Blue, 1 sztuka

36,49 zł

O marce Boon

Boon to powstała w 2004 roku amerykańska firma produkująca zabawki dla dzieci, naczynia do podawania posiłków i przyrządy do ich czyszczenia oraz gryzaki. Przy ich produkcji nie stosuje się Bisfenolu A, zgodnie z filozofią marki, która zakłada, że produkty dla dzieci powinny być nie tylko funkcjonalne w codziennym użytkowaniu, ale również w pełni bezpieczne. Marka należy obecnie do japońskiej firmy Tomy, zajmującej się produkcją zabawek od 1924 roku.

Historia marki Boon

Geneza marki Boon to historia jak z „amerykańskiego snu” - zaskakujący sukces mamy, która, korzystając ze swojego doświadczenia z dziećmi, stworzyła linię produktów własnego projektu. Rebecca Finell, bo o niej mowa, studiowała design. Będąc na studiach, wyszła za mąż i urodziła dwójkę dzieci. Kiedy rodzina się powiększyła, Rebecca, jak sama przyznaje, znalazła nową pasję. Zaskoczona, że w branży produktów dla dzieci brak odważnych innowacji, postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Jej pierwszy projekt - stworzony jeszcze w czasie studiów - powstał z potrzeby uporządkowania akcesoriów i zabawek do kąpieli. Organizer w kształcie żaby (Frog Pod) jest do dziś dostępny w ofercie marki Boon. To wciąż niemal ten sam projekt, który przyniósł Rebecce główną nagrodę w studenckim konkursie.

Po założeniu firmy, za żabim organizerem przyszła pora na inne akcesoria, łączące funkcjonalność z innowacją: Flair the high chair (krzesełko dla dzieci zbliżone wyglądem do hokera), Potty Bench (wielofunkcyjny nocnik treningowy dla dziecka) i Flo (wielofunkcyjna nakładka na kran, zawierająca detektor wody z dozownikiem płynu do kąpieli, odprowadzający wodę z kranu na wysokości głowy dziecka, ułatwiając mycie głowy malucha). Dziś Boon posiada setki akcesoriów dla dzieci i ich rodziców, a Rebecca wciąż odpowiada za design i rozwój marki.

Akcesoria dla niemowląt Boon

Boon posiada szeroką gamę akcesoriów, które mogą być przydatne w opiece nad dzieckiem od najmłodszych lat. Wśród nich znajduje się m.in. Boon Fluid - różnokolorowy kubek niekapek z twardym ustnikiem i silikonowym zaworkiem zapobiegającym rozlewaniu, przeznaczony dla dzieci powyżej dziewiątego miesiąca życia i kształtem przystosowany do łatwiejszego chwytania. Ciekawym połączeniem funkcjonalności i designu jest także łyżeczka z zasobnikiem dla niemowląt po czwartym miesiącu życia, która ma być pomocna w czasie rozszerzania diety. Szeroka, zaokrąglona rączka posiada wewnętrzny zbiornik, do którego można przełożyć lek lub pokarm, który po naciśnięciu rączki napełnia łyżeczkę. W ten sposób dziecko może samo dozować sobie poznawany pokarm, co będzie dla niego dodatkową atrakcją. Podobną funkcję posiada gryzak Boon Pulp, który posiada perforowaną silikonową nakładkę na pokarm. Można w niej umieścić także owoce, nawet mrożone, aby dziecko, trzymając za ergonomiczny uchwyt przystosowany do małej rączki, mogło samodzielnie poznawać nowe smaki. Do czyszczenia smoczków i butelek można wykorzystać szczotkę Boon Forb, w oryginalnym kształcie kwiatu. Szczotka posiada własny dozownik na płyn i wykonana jest z silikonu odpornego na pleśń. Wśród propozycji Boon dla niemowląt znajdziemy również Boon Snug - kolorowy kubek niewysypek z silikonową nakładką, miseczkę Boon z przyssawką utrzymującą ją w jednym miejscu i wysuniętą krawędzią chroniącą okruszki i resztki jedzenia przed upadkiem, oraz inne akcesoria. Wszystkie wolne są od BPA, flatanów i PVC.

Filtry

Producent
Cena
-
Rodzaj produktu
Materiał
Kolor
Rozmiar
Cecha specjalna
Wiek
Typ produktu