Kategorie

HALLS

Znalezione produkty: 2
Sortowanie:
Sortuj według
HALLS Wild berry, cukierki o smaku owoców leśnych, 33,5 g - miniaturka zdjęcia produktu

HALLS Wild berry, cukierki o smaku owoców leśnych, 33,5 g

2,89 zł
HALLS Watermelon, cukierki o smaku arbuza, 33,5 g - miniaturka zdjęcia produktu

HALLS Watermelon, cukierki o smaku arbuza, 33,5 g

2,89 zł

O marce Halls

Halls to marka cukierków do ssania, która należy do przedsiębiorstwa Mondelez International. Można stosować je jako źródło orzeźwienia i świeżości jamy ustnej. W aptece Internetowej Gemini cukierki Halls dostępne są w różnych smakach.

Historia marki Halls

Cukierki Halls obecne są na rynku od ponad 120 lat. Pojawiły się bowiem już w roku 1893 w Londynie, kiedy to bracia Norman i Thomas Hall, którzy prowadzili rodzinną manufakturę produkującą między innymi dżemy i mydła, zdecydowali się rozpocząć wytwarzanie wyrobów cukierniczych. Od tamtej pory cukierki Halls zdobyły rynki na całym świecie, służąc ludziom jako orzeźwiający cukierek.

Wartości marki Halls

Właściciel marki Halls chce przykładać dużą wagę do rozwoju metod produkcji i dystrybucji na takie, które w jak najmniejszym stopniu będą oddziaływać na środowisko naturalne. Jednym z jego obszarów działania jest uczestnictwo w akcji Forest Positive Coalistion of Action, która polega na podejmowaniu rozmów i działań mających na celu ograniczenie wycinki lasów na rzecz przemysłu. Właściciel marki Halls jako jedna z kilkunastu światowych marek szuka rozwiązań, które pomogą rozwijać produkcję dóbr spożywczych bez negatywnej ingerencji w stan zalesienia Ziemi. Podejmuje również działania mające na celu uświadamiania konsumentów na temat tego problemu.

Misja

Marka podjęła się misji zrewolucjonizowania rynku słodkich przekąsek. Jej celem jest wypracowanie takich receptur, aby przekąski były zdrowe i pożywne, a także dostępne od ręki w każdym zakątku świata. Jednocześnie nieustannie pracuje nad tym, by ich produkcja jak najmniej ingerowała w stan środowiska naturalnego i nie zaburzyła bezpieczeństwa przyszłości planety.

Halls – cukierki

W ofercie apteki internetowej Gemini dostępne są różne rodzaje i smaki cukierków Halls. Wśród nich dostępne są również cukierki Halls o smaku limonkowym z zawartością witaminy C, która pozytywnie wpływa na organizm na bardzo szerokim polu. Wśród pożądanych działań witaminy C warto wymienić między innymi:

  • wzmacnianie odporności organizmu, także u osób, które prowadzą aktywny tryb życia;
  • wspomaganie produkcji kolagenu, który pozytywnie wpływa na zdrowie naczyń krwionośnych, kości, chrząstek, skóry, a także dziąseł i zębów;
  • ochronę przed stresem oksydacyjnym;
  • obniżanie poziomu zmęczenie i znużenia,
  • wspieranie układu nerwowego i funkcji psychologicznych.

Produkty Halls mogą stanowić przekąskę, która oprócz tego, że orzeźwia i przynosi świeżość jamie ustnej, może dostarczać do organizmu niezwykle cennej dla niego witaminy C. Oczywiście należy pamiętać o tym, że cukierki Halls nie mogą być jedynym źródłem tej witaminy, a jedynie jego uzupełnieniem.

Oprócz witaminy C, cukierki Halls zawierają również cukier glukozowy, który pomaga chwilowo podnieść poziom cukru, a co za tym idzie również poziom energii w organizmie. Świeżość z kolei przynoszą mentol oraz olejek eukaliptusowy.

Smaki cukierków Halls

Cukierki Halls dostępne są w różnych smakach, między innymi mentolowo-eukaliptusowym, arbuzowym, w smaku owoców leśnych czy limonkowym.

Filtry

Producent
Cena
-
Postać
Smak
Kluczowy składnik
Typ produktu