Kategorie

KAMILL

Sortuj według
Niestety, nie znaleźliśmy szukanego przez Ciebie produktu. Poniżej prezentujemy popularne produkty, które mogą Cię zainteresować.

Kosmetyki KAMILL dla kobiet i mężczyzn

Kosmetyki marki KAMILL są rozpoznawane zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Te starannie opracowywane preparaty są polecane do pielęgnacji całego ciała, pozwalając zachować optymalne nawilżenie i elastyczność skóry. Produkty z oferty KAMILL to przede wszystkim kultowe kremy do rąk, żele pod prysznic, a także balsamy do ciała.


Bezpieczna całoroczna pielęgnacja całego ciała!

Marka KAMILL, która jest obecna na rynku kosmetycznym od 1956 roku, początkowo była znana przede wszystkim z produkcji uniwersalnych kremów przeznaczonych do pielęgnacji wyjątkowo delikatnej skóry rąk. Wraz z biegiem czasu, asortyment zaczęto poszerzać, wzbogacając go o balsamy do ciała oraz żele pod prysznic. Marka wprowadziła ponadto nową, ulepszoną linię kremów do rąk i paznokci, która cechowała się nie tylko wysoką zawartością składników aktywnych, ale także przedłużonym, dwunastogodzinnym działaniem. Dzisiaj firma KAMILL jest znana z różnych linii kosmetyków pielęgnacyjnych, a także z żeli z naturalnymi roślinnymi wyciągami, doskonale chroniącymi skórę przed nadmiernym wysuszeniem.

Filtry

Cena
-