Zamówienie wysyłamy w 4-5 dni roboczych
Kategorie

MNIAM-MNIAM

1 - 23 z 23 produktów

Mniam-mniam – zdrowe lizaki i karmelki dla dzieci

Nie od dziś wiadomo, że słodycze stanowią pokusę dla niejednego malucha. Kiedy dzieci zaczynają interesować się łakociami, rodzice często stają przed dylematem: dawać czy nie? Zdają sobie bowiem sprawę z negatywnych skutków spożywania słodkości. Z myślą o potrzebach brzdąców i wątpliwościach rodziców powstały Zdrowe Lizaki oraz Karmelki Mniam-Mniam. Produkty te nie zawierają cukrów, a ich skład jest bogaty w witaminy.

 

Mniam-Mniam – alternatywa dla zwykłych słodyczy

 

Wiele dzieci bardzo lubi smak słodyczy i nie potrafi przejść obok nich obojętnie – chociażby podczas zakupów. Gdy maluch lubujący się w łakociach upatrzy sobie jakiś produkt – jego rodzic musi podjąć decyzję: kupić czy odmówić?

Zdajemy sobie sprawę, że takie smakołyki zwykle sprawiają radość naszym pociechom, ale my, jako dorośli, wiemy, że spożywanie ich w dużych ilościach może prowadzić do przykrych konsekwencji zdrowotnych. Dlatego też warto poszukać zdrowszej wersji zwykłych słodyczy. Jedną z nich są produkty Mniam-Mniam przeznaczone dla dzieci powyżej 3. roku życia.

Zdrowy Lizak Mniam-Mniam

Zdrowy Lizak Mniam-Mniam to suplement diety, który zaleca się do stosowania w celu uzupełnienia codziennej diety dziecka w składniki aktywne produktu. Może stanowić zdrowszy zamiennik łakoci dostępnych w sklepach. W jego skład wchodzi między innymi witamina D. Wspiera ona utrzymanie zdrowych kości i zębów, wspomaga pracę mięśni, a także wykazuje wpływ na prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego.

Produkt jest dostępny w różnych smakach:

  • malina,
  • truskawka,
  • ananas,
  • wiśnia,
  • cytryna.

Zdrowe Karmelki Mniam-Mniam

Innym produktem marki Mniam-Mniam dostępnym w asortymencie naszej apteki są Zdrowe Karmelki o smaku czarnej porzeczki. Są polecane do codziennego spożywania w ilości od 1 do 6 karmelków. Suplement diety nie zawiera glutenu i konserwantów.

Mniam-Mniam – skład

W składzie produktów Mniam-Mniam nie znajdziemy cukrów. Te suplementy diety stworzone są na bazie ksylitolu, czyli substancji słodzącej pochodzenia roślinnego. Spożywanie żywności bogatej w ten składnik wspomaga zachowanie mineralizacji zębów.

Produkty Mniam-Mniam zawierają w swoim składzie witaminę C, która wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego, a także pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia.