Zamówienie wysyłamy w 4-5 dni roboczych
Kategorie

ORAL-B

1 - 24 z 85 produktów

Szczoteczka Oral B – jak właściwie dbać o higienę jamy ustnej?

Marka Oral B kojarzy nam się z pielęgnacją jamy ustnej. Ten amerykański producent szczoteczek i rozmaitych kosmetyków potrzebnych do kompleksowego dbania o zdrowy uśmiech podkreśla, że proponuje swoim konsumentom produkty zaprojektowane zgodnie z nowoczesnymi standardami. Szczoteczki Oral B mają być synonimem wygodnej i pełnej pielęgnacji oraz wysokiej jakości, która prowadzi do zauważalnych, pozytywnych efektów w postaci pięknych i zdrowych zębów. Aby właściwie dbać o swój uśmiech trzeba robić to kompleksowo, zestawiając używanie właściwej szczoteczki do zębów z odpowiednią regularnością i techniką mycia, a dodatkowo używać właściwej pasty, płynów oraz włączyć do codziennej pielęgnacji nici dentystyczne. Marce przyświeca zasada, że „Dobra szczoteczka do zębów i nić dentystyczna to najlepsi pomocnicy na drodze do pięknego i zdrowego uśmiechu.”

 

Jak myć zęby szczoteczką elektryczną? Wszystko, co powinieneś wiedzieć!

 

Wśród bogatego portfela produktowego marki Oral B znajdziesz szczoteczki elektryczne oraz tradycyjne. Warto przyjrzeć się szczególnie szerokiej gamie tych opartych o nowoczesne technologie. Oral B proponuje rozmaite przyrządy elektryczne, w zależności od indywidualnych potrzeb konsumenta; wszystkie wyposażone w wodoodporne rączki oraz oparte o rozwiązania zaprojektowane z myślą o perfekcyjnej pielęgnacji jamy ustnej.

Jeśli rozważasz zakup szczoteczki elektrycznej Oral B, weź pod uwagę, że w porównaniu ze zwykłą, manualną, nowoczesne urządzenia oscylacyjno-rotacyjne usuwają znacznie więcej płytki nazębnej – to duży plus w codziennej pielęgnacji. Jak wykonać szczotkowanie? Przede wszystkim pamiętaj, aby zawsze była naładowana i gotowa do użycia, dbaj również o urządzenie i utrzymuj je w dobrym stanie.

Przystępując do mycia należy delikatnie zwilżyć końcówkę, a następnie umieścić na niej odpowiednią ilość pasty. Technika szczotkowania może się różnić w zależności od typu urządzenia. Normą jest jednak utrzymywanie stałego czasu czyszczenia danej partii zębów (30 sekund) i dokładne mycie wewnątrz, zewnątrz oraz pomiędzy zębami. Po wykonanym zabiegu należy dokładnie wypłukać usta oraz szczoteczkę, aby zrobić to właściwie należy ściągnąć końcówkę i użyć bieżącej wody, następnie zaś  - wytrzeć do sucha. 

Oral B – w trosce o piękny i zdrowy uśmiech!

Bez względu na to, jakiej szczoteczki używasz, dbaj aby rytuał mycia zębów był dokładny - zawsze upewnij się, że każda partia zębów została dokładnie wyszczotkowana. Szczoteczki Oral B to produkty wiodącej na rynku marki, która specjalizuje się w zdrowiu i higienie jamy ustnej – firma od lat stale udoskonala swoje propozycje, zgodnie z nowoczesnymi technologiami oraz w ścisłej współpracy z dentystami. Produkty marki Oral B pozwalają na dokładne usuwanie płytki nazębnej oraz przebarwień powierzchniowych  - wszystko w trosce o Twój piękny i zdrowy uśmiech.