Kategorie

SEMA HERBA

Sortuj według
SEMAHerba Pokrzywa Fix, herbatka ziołowa, 1,5 g x 30 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu
Popularne

SEMAHerba Pokrzywa Fix, herbatka ziołowa, 1,5 g x 30 saszetek

5,19 zł
SEMAHerba Mięta Fix, herbatka ziołowa, 1,5 g x 30 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu
Popularne

SEMAHerba Mięta Fix, herbatka ziołowa, 1,5 g x 30 saszetek

5,19 zł
SEMAHerba Morwa biała Fix, 30 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu
Popularne

SEMAHerba Morwa biała Fix, 30 saszetek

5,19 zł
SEMAHerba Koper włoski Fix, 30 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu
Popularne

SEMAHerba Koper włoski Fix, 30 saszetek

5,19 zł
SEMAHerba Melisa Fix, 1,5 g x 30 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu
Popularne

SEMAHerba Melisa Fix, 1,5 g x 30 saszetek

5,19 zł
SEMAHerba Szałwia Fix, 30 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu
Popularne

SEMAHerba Szałwia Fix, 30 saszetek

4,99 zł
SEMAHerba Rumianek Fix, 30 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu
Popularne

SEMAHerba Rumianek Fix, 30 saszetek

5,19 zł

SEMAherba herbatki ziołowe

Produkty SEMAherba to suplementy diety powstałe na bazie suszonych liści ziół i owoców roślin, zawierających substancje mające wpływ na metabolizm człowieka. Zaraz po wyjęciu z pudełka są gotowe do zalania wrzątkiem i przygotowania aromatycznego naparu. W ofercie znaleźć można szeroką gamę produktów: od przygotowanych tak, by koić i dawać ulgę, do takich, które mają wspierać witalność organizmu.

SEMAherba morwa biała

Saszetki do zaparzania SEMAHerba Morwa Biała FIX to suplement diety zawierający wysuszone i rozdrobnione liście morwy białej (Morus alba L.). Spożywanie naparu z liści tej rośliny może mieć pozytywny wpływ na utrzymanie odpowiedniego poziomu cukru we krwi, ograniczając jego przyswajanie. Liście tej rośliny zawierają także naturalne przeciwutleniacze, m.in. flawonoidy oraz kwas askorbinowy.

SEMAherba rumianek FIX

Herbata ta zawiera wysuszone i rozdrobnione koszyczki rumianku pospolitego (Matricaria recutita L.). Przygotowany przy ich pomocy napój może przynieść ulgę w przypadku podrażnienia gardła i strun głosowych, działać odprężająco i rozluźniająco, a także wspomagać pracę przewodu pokarmowego.

SEMAherba koper włoski

Saszetki z wysuszonymi owocami kopru włoskiego (Foeniculum vulgare Mill.), gotowe do przygotowywania naparu. Główny składnik może mieć wiele zastosowań, w tym przynosić ulgę w przypadku podrażnienia gardła, poprawiać apetyt czy przyczyniać się do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego, np. poprzez zmniejszenie nieprzyjemnych objawów wzdęcia i poprawę trawienia.

SEMAherba melisa

Jest to suplement diety w postaci rozdrobnionych i wysuszonych liści melisy (Melissa officinalis L.) w saszetkach do zaparzania. Działanie przeciwbólowe, uspokajające i wspomagające sen oraz odpoczynek, ulga w przypadku łaskotania w gardle lub kaszlu, zmniejszenie uczucia wzdęcia – to tylko niektóre z możliwych właściwości rośliny.

SEMAherba pokrzywa

O pozytywnych właściwościach pokrzywy zwyczajnej pisano już w starożytności, a w wieku XX roślina ta zdaje się wracać do łask. Spożycie naparu z tych ziół może przyczynić się do zmniejszenia uczucia zmęczonych i ciężkich nóg poprzez wpływ na układ krwionośny, działać moczopędnie, pomagając oczyszczać organizm z toksyn, oraz wspomagać układ trawienny.

SEMAherba mięta

Ten suplement diety zawiera rozdrobnione i wysuszone liście mięty pieprzowej (Mentha ×piperita L.). Roślina znajduje zastosowanie nie tylko w kuchni i przemyśle spożywczym. Wykazuje wpływ na zdrowie jelit, zwiększając wydzielanie soku żołądkowego i pobudzając wytwarzanie żółci, co przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania całego przewodu pokarmowego. Napar z liści mięty może wykazywać działanie obniżające napięcie mięśni gładkich, przyczynić się do odprężenia i relaksu, a także wspierać zdrowy sen. Związki zawarte w jej liściach hamują szkodliwe działanie wolnych rodników tlenowych, odpowiadających za szybsze starzenie się i powstawanie wielu chorób cywilizacyjnych.

Filtry

Specjalne oferty
Producent
Cena
-
Postać
Kluczowy składnik
Rejestracja