Zamówienie wysyłamy w 4-5 dni roboczych
Kategorie

SEMA PROTECT

1 - 24 z 36 produktów

SEMAProtect wyroby medyczne

Nawet najdrobniejsze skaleczenie może grozić zakażeniem, jeśli odpowiednio nie opatrzymy rany. Dlatego w każdym domu powinna znaleźć się apteczka. W skompletowaniu tego typu podręcznej pomocy można skorzystać z oferty wyrobów medycznych SEMAProtect.

SEMAProtect Opaska dziana podtrzymująca, niejałowa

Produkt przeznaczony jest wyłącznie do podtrzymywania okładów, kompresów i opatrunków. Jego lekka konstrukcja zapewnia przewiewność, pozwala na dostęp powietrza do rany i nie przyczynia się do podrażnień skóry. Nie wywołuje nadmiernego ucisku opatrunku, co zapewnia komfort noszenia, nie blokuje też ruchów. Można stosować go w gabinetach lekarskich i zabiegowych, szpitalach, ale także w domach przez samych pacjentów. Wykonany jest z przędzy wiskozowej wysokiej jakości z trwałym splotem.

SEMAProtect Opaska elastyczna z 2 zapinkami

Opaska elastyczna marki SEMAProtect może mieć wiele różnych zastosowań. Na regulację ucisku według indywidualnego zapotrzebowania pozwalają dołączone zapinki. Dzięki nim produkt może być stosowany np. jako opaska uciskowa przy schorzeniach żylnych lub podtrzymująca opatrunki. Może być też użyta jako bandaż sportowy, do usztywniania i unieruchamiania stawów (lub innych części ciała) po uszkodzeniach układu kostno-stawowego i skręceniach.

SEMAProtect Gaza niejałowa

Gaza należy do podstawowych środków opatrunkowych do udzielania pierwszej pomocy w warunkach domowych i ogólnego stosowania w gabinetach. Założony przy jej pomocy opatrunek umożliwia swobodny dostęp powietrza. Produkt przeznaczony jest do opatrywania ran po wcześniejszym wyjałowieniu.

SEMAProtect Gaza jałowa, 17 nitkowa

Wykonana jest całkowicie z bawełny bielonej nadtlenkiem wodoru, bez użycia chloru, dzięki czemu nadaje się do absorpcji wysięków i zabezpieczania ran. Znajduje zastosowanie również w kosmetyce oraz wśród indywidualnych użytkowników, nie tylko wśród wykwalifikowanych specjalistów medycznych. To popularny element wyposażenia domowej apteczki. Jałową gazę można przyłożyć bezpośrednio do rany.

SEMAProtect Kompresy jałowe z gazy, 17-nitkowe, 12-warstwowe

Jałowe kompresy SEMAProtect to produkt przeznaczony do bezpośredniego opatrywania ran. Dzięki zastosowaniu bawełny bielonej nadtlenkiem wodoru, bez użycia chloru, można ich używać jako bariery mechanicznej, do absorpcji wysięków lub ucisku. W celu zachowania jałowości, każdy kompres został indywidualnie zapakowany.

SEMAProtect Kompresy niejałowe z gazy, 17 nitkowe, 8 warstwowe

Aby opatrzyć ranę lub otarcie za pomocą niejałowych kompresów z gazy SEMAProtect, należy je najpierw poddać sterylizacji parą wodną. Opatrunki te mogą być użyte jako bariera mechaniczna do absorpcji wysięków lub ucisku rany. Produkt posiada 8 warstw, jednocześnie zachowując przepuszczalność powietrza, co ma wpływ na gojenie się ran.

SEMAProtect Kompresy niejałowe, włókninowe

Tak samo, jak w przypadku kompresów niejałowych z gazy, tych produktów należy używać po wcześniejszej sterylizacji parą wodną. Czterowarstwowe kompresy wykonano z przyjemnej w dotyku włókniny. Zastosowanie domieszki poliestru sprawia, że charakteryzuje je sprężystość i wytrzymałość. Dzięki wiskozie zawartej w składzie opatrunki są przyjazne dla skóry i przepuszczają powietrze.

SEMAProtect bogata oferta wyrobów medycznych

Do produktów marki w kategorii wyrobów medycznych możemy zaliczyć również: plaster włókninowy z opatrunkiem, przylepiec włókninowy, przylepiec tkaninowy oraz kolorowe plastry dla dzieci.