Maść z konopi forte, 125ml

Maść z konopi forte, 125ml

27,78 Cena brutto
Cena jednostkowa: 22,22 zł za 100 ml

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: HERBAMEDICUS

Maść z konopi forte, 125ml - opis produktu

Maść z Konopi Forte Herbamedicus zawiera 30% wysokiej jakości olejku z nasion konopi i zrównoważoną mieszankę 17 ekstraktów ziół, o których wiadomo, że: korzystnie wpływają na problematyczną, starzejącą się i wrażliwą skórę oraz łagodzą różne problemy skórne. Ponadto działają łagodząco, utrzymują skórę w dobrym stanie, koją jej podrażnienia i reaktywność oraz ograniczają występowanie suchych, szorstkich i łuszczących się obszarów na skórze. Produkt wyprodukowany jest z naturalnych składników, który można stosować długoterminowo.
 
Olejek z konopi pielęgnuje swędzącą i problematyczną skórę. Nadaje się również do cery suchej i wrażliwej. Olejek jest bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe (kwas linolowy, alfa-linolenowy, a zwłaszcza kwas gamma-linolenowy). Nawilża i regeneruje skórę.
 
Wskazania: problematyczna, starzejąca się i wrażliwa skóra, problemy skórne.
 
Sposób użycia: nanieść spoistą warstwę maści na pielęgnowane miejsce i pozostawić, aby działała, najlepiej na noc. Stosować na czystą skórę. Wielokrotne stosowanie zwiększa efekt działania. Produkt przeznaczony do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami, błonami śluzowymi i skaleczoną skórą. Intensywnie natłuszcza.
 
Składniki aktywne: olejek konopny, masło kokosowe, masło shea, olejek migdałowy, olejek jojoba, olejek makadamia, olej z dzikiej róży, olejek awokado, olejek nagietkowy, granat, olej z wiesiołka, fiołek wonny, fiołek trójbarwny, łopian większy, olejek melisowy, olej z rokitnika zwyczajnego, olejek jałowcowy.
 
Produkt testowany dermatologicznie.