Ostatnie sztuki
MEDELA, laktator elektryczny, Mini Electric
Ostatnie sztuki

MEDELA, laktator elektryczny, Mini Electric

ostatnia cena sprzedaży
263,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 263,99 zł za 1 sztukę
Chwilowo niedostępny
Sprawdź podobne

Rodzaj: Bez recepty

Producent: MEDELA

MEDELA, laktator elektryczny, Mini Electric - opis produktu

Odciągacz Mini Electric jest doskonały do odciągania pokarmu w domu i podróży. Dzięki temu, że naśladuje rytm ssania dziecka odciąganie pokarmu jest stosunkowo krótkie. Umożliwia utrzymanie laktacji nawet przy dłuższej separacji od dziecka. Daje również możliwość karmienia nawet podczas problemów zdrowotnych.

Można go z łatwością obsługiwać używając tylko jednej ręki. Przy pomocy jednego przełącznika możesz szybko wybrać najbardziej komfortowy poziom podciśnienia. Odciągacz można podłączyć do sieci lub korzystać z baterii.

Zestaw zawiera:
- laktator
- lejek
- uszczelkę
- butelkę 150 ml
- podstwakę do butelki
- zasilacz
- instrukcję obsługi

Medela Laktator Mini Electric – mały produkt, duże możliwości

Laktator marki Medela Mini Electric to urządzenie do okazjonalnego odciągania pokarmu. Stanowi wygodną i funkcjonalną alternatywę dla jego niewielkich odpowiedników ręcznych. Korzystanie z klasycznych, mechanicznych laktatorów może być jednak męczące, a dodatkowo – zabierać za dużo czasu. Tutaj z pomocą przychodzi Mini Electric – jeden z najmniejszych, przenośnych tego typu urządzeń elektrycznych. Jego największą zaletą jest kompaktowość, ale też niezwykła łatwość użycia (można go obsługiwać jedną ręką) – bez zbędnych elementów, takich jak, na przykład rurki.

Jaki laktator elektryczny? Wypróbuj Medela Mini Electric

Laktator Medela Mini Electric to świetny wybór dla każdej mamy, która ceni sobie wygodę użytkowania. Model ten posiada wszystkie zalety laktatora elektrycznego przy niewielkich rozmiarach. Dodatkowo jest bardzo łatwy w użyciu oraz transporcie. Silniczek laktatora Mini Electric został umieszczony nad lejkiem – to sprawia, że przyrząd jest wyjątkowo kompaktowy i można używać go za pomocą jednej ręki. Mini Electric ma możliwość kontroli prędkości odciągania, a ssanie w urządzeniu wzorowane jest na naturalnych ruchach dziecka. Ponadto przyrząd może być zasilany bateryjnie – daje Ci to dużą swobodę w korzystaniu z niego.