Kategorie

Mediderm, koncentrat do kąpieli, 275 ml

Cena jednostkowa: 6,80 zł za 100 mililitrów

Cena
18,69 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Mediderm koncentrat do kąpieli jest specjalistycznym preparatem o działaniu nawilżająco-natłuszczającym. Opracowany w celu pielęgnacji chorobowo zmienionej skóry z towarzyszącym świądem, łuszczeniem i podrażnieniem w przebiegu łuszczycy, egzemy i atopowego zapalenia skóry.
 
Koncentrat długotrwale natłuszcza, zmniejsza nadmierne łuszczenie się skóry oraz znosi uczucie ściągnięcia. Regeneruje naturalny płaszcz lipidowy co zapobiega utracie wody i poprawia nawilżenie nawet w najgłębszych warstwach naskórka. Redukuje uczucie suchości i dyskomfortu wywołanego świądem. Czysta i zmiękczona skóra lepiej poddaje się dalszym zabiegom pielęgnacyjnym oraz staje się mniej wrażliwa na odczyny zapalne.

Zastosowanie

Dla osób chorych na łuszczycę, egzemę i atopowe zapalenie skóry.

Sposób użycia

Dodać do wody od 1 do 2 wewnętrznych nakrętek na wannę wypełnioną do około 1/3. Ciało zanurzyć w wodzie z preparatem pozostając w kąpieli 10-20 minut. Skórę delikatnie osuszyć ręcznikiem, unikając pocierania. Koncentrat pozostawia na ciele delikatną warstwę ochronną (w celu uzyskania szczególnie mocnego natłuszczenia można zastosować większą ilość preparatu). Produkt nie wymaga zastosowania dodatkowych substancji myjących.

Składniki

Paraffinum liquidum, Isopropyl Myristate, Prunus Amygdalus Dulcis, (sweet almond) Oil, Laureth-4, PEG-40 Sorbitan Perisostearate, Tocopheryl Acetate.
 
Produkt nie zawiera SLS, parabenów, substancji zapachowych, barwników, ani konserwantów i może być stosowany już od pierwszego miesiąca życia. Produkt przebadany dermatologicznie i mikrobiologicznie.

Ważne wskazówki

Nie stosować w przypadku stwierdzonych uczuleń na jakikolwiek ze składników. Gdy rozwinie się reakcja alergiczna, należy zaprzestać stosowania produktu. Nie stosować na zranioną skórę.

Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
Przetestowany klinicznie.

Producent

Farmina sp. z o.o.
ul. Lipska 44
30-721 Kraków