MEDISPIRANT, Antyperspirant roll-on, 50ml

MEDISPIRANT, Antyperspirant roll-on, 50ml

15,95 Cena brutto
Cena jednostkowa: 31,90 zł za 100 ml

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: AFLOFARM

MEDISPIRANT, Antyperspirant roll-on, 50ml - opis produktu

Medispirant roll-on to specjalistyczny antyperspirant skierowany do osób, dla których tradycyjne preparaty przeciw poceniu są niewystarczające. Dzięki wysokiej zawartości składników aktywnych Medispirant roll-on skutecznie i długotrwale eliminuje problem pocenia. 
 
Dodatkowo skład preparatu wzbogacony został o allantoinę, która działa łagodząco, zapobiegając podrażnieniom skóry. Medispirant roll-on nie zawiera również substancji zapachowych, dzięki czemu nie trzeba rezygnować z używania wody toaletowej, czy perfum.
 
Medispirant roll-on jest tak skuteczny, że po kilku dniach stosowania można go używać nawet raz w tygodniu.
 
Wskazania: problem pocenia się.
 
Sposób użycia: używać na noc, przed pójściem spać poprzez naniesienie na
czystą i osuszoną skórę w miejscach nadmiernego wydzielania potu. Pozostawać do całkowitego wyschnięcia. Rano umyć skórę wodą z mydłem. Nie nakładać preparatu ponownie.
 
W początkowej fazie stosowania, tj. przez pierwsze 2-5 dni, należy używać preparatu codziennie, aż do osiągnięcia zadowalającego efektu. Następnie używać 1-2 razy w tygodniu, lub zgodnie z potrzebą.
 
Nie należy używać na uszkodzoną i podrażnioną skórę. Nie stosować w ciągu 48 godzin po goleniu. Aby uniknąć podrażnień, następnego dnia po użyciu produktu nie zaleca się stosowania w miejscu aplikacji innych antyperspirantów i dezodorantów
 
Nie zawiera substancji zapachowych.
Nie zawiera alkoholu.