Krótkie daty
MOMME, intensywna kuracja przeciw rozstępom, 150ml KRÓTKA DATA
Krótkie daty

MOMME, intensywna kuracja przeciw rozstępom, 150ml KRÓTKA DATA

33,39 Cena brutto
Cena jednostkowa: 22,26 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy
Dostępny
Data ważności produktu: 2019-12-31

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: MOMME

MOMME, intensywna kuracja przeciw rozstępom, 150ml KRÓTKA DATA - opis produktu

Naturalna, bezpieczna i innowacyjna kuracja przeciw rozstępom w formie bogatego, ujędrniającego masła. Opracowana z myślą o kobietach w ciąży, po porodzie, a także osób z tendencją do znacznych wahań wagi ciała lub w okresie dorastania. Świeży sok z bażyny czarnej, olej tsubaki oraz olej różany, aktywują produkcję kolagenu i elastyny, zwiększając wytrzymałość skóry na powstawanie rozstępów. Dzięki połączeniu wyłącznie naturalnych składników aktywnych z pozyskiwanym z mikroalgi Tisochrysis lutea opatentowanym LIPOUT, masło silnie ujędrnia i uelastycznia skórę oraz skutecznie redukuje nadmierne powstawanie cellulitu. Starannie skomponowany kompleks siedmiu ziół, o potwierdzonych w badaniach klinicznych właściwościach łagodzących i silnie regenerujących, sprzyja redukcji i rozjaśnieniu już istniejących rozstępów oraz zapobiega powstawaniu nowych. Masło silnie ujędrnia i poprawia gęstość skóry. Doskonale się wchłania, nie pozostawiając na jej powierzchni oleistej warstwy. Niweluje uczucie swędzenia często towarzyszące szybkiemu rozciągnięciu skóry.
 
Wskazania: przeciw rozstępom.
 
Sposób użycia: nakładaj dwa razy dziennie, najlepiej rano i wieczorem na miejsca najbardziej narażone na powstawanie rozstępów – brzuch, piersi, biodra, uda. Masuj okrężnymi ruchami, aż do całkowitego wchłonięcia. W okresie ciąży należy unikać intensywnego masażu i mechanicznego uciskania brzucha. W przypadku cesarskiego cięcia odczekaj kilka tygodni, przed aplikacją produktu w strefie blizny.
 
Główne składniki: lipout, olej tsubaki, olej różany, camaderm, masło shea, betaina z buraka cukrowego, olej słonecznikowy, naturalna witamina E, bioaktywny kompleks 7 ziół: zielona herbata, trawa tygrysia, lukrecja, rumianek leczniczy, rdest japoński, rozmaryn lekarski, tarczyca bajkalska.