Krótkie daty
MOMME, łagodny żel myjący 2w1, od urodzenia, 150ml KRÓTKA DATA
Krótkie daty

MOMME, łagodny żel myjący 2w1, od urodzenia, 150ml KRÓTKA DATA

19,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 13,33 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy
Dostępny
Data ważności produktu: 2020-01-31

MOMME, łagodny żel myjący 2w1, od urodzenia, 150ml KRÓTKA DATA - opis produktu

Hipoalergiczny żel 2 w 1 do mycia ciała i włosów dla dzieci i niemowląt. Spełnia dwie funkcje-bogatego w składzie szamponu i łagodnego żelu, którym można umyć całe ciało dziecka bez efektu podrażnienia jego skóry, czy okolic intymnych. Jest kremowy, wydajny i przyjemnie się pieni. Zawiera działający oczyszczająco i wzmacniająco wyciąg z mydlnicy lekarskiej, nawilżającą betainę z buraka cukrowego, kojąco-odżywcze mleczko z migdałów ziemnych oraz naturalną gumę guar, która ułatwia rozczesywanie włosów i nadaje im połysk. Dodany do żelu naturalny prebiotyk, stymuluje rozwój i utrzymanie odpowiednio zrównoważonej flory bakteryjnej skóry, co zapobiega jej podrażnieniom, a także tworzeniu się na głowie łupieżu, czy ciemieniuchy.
 
Wskazania: do mycia ciała i włosów dla dzieci i niemowląt. Do stosowania od 1. dnia życia.
 
Sposób użycia: kąpiel: niewielką ilość (ok 10–15ml) wlać do wanienki i dokładnie rozmieszać z wodą lub nanieść bezpośrednio na skórę tuż przed kąpielą. Prysznic: nanieść niewielką ilość na wilgotną skórę, następnie dokładnie spłukać ciepłą wodą.
 
Główne składniki: mydlnica lekarska, roślinne substancje myjące, prebiotyk z cykorii, mleczko z migdałów ziemnych, betaina z buraka cukrowego, naturalna guma guar.
 
UWAGA! Nastąpiła zmiana szaty graficznej. Do wyczerpania zapasówwydawana będzie stara szata graficzna.