Momme, ochronny parasol od słonka, SPF50, 50 ml

Momme, ochronny parasol od słonka, SPF50, 50 ml

Kategorie

Momme, ochronny parasol od słonka, SPF50, 50 ml

Cena jednostkowa: 116,98 zł za 100 mililitrów

Cena
58,49 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Ochronny, w 100% naturalny krem z filtrem UV dla dzieci i niemowląt. Opracowany, aby zapewnić delikatnej skórze dziecka wielokierunkową pielęgnację oraz skuteczną ochronę przed poparzeniem słonecznym i jego następstwami. Zawiera certyfikowane, ekologiczne filtry nowej generacji, które zapewniają wysoką protekcję UVA i UVB oraz minimalizują ryzyko reakcji alergicznych, związanych z ekspozycją na słońce. Silnie nawilżająca betaina z buraka cukrowego i olej ze słodkich migdałów, wzmacniają naturalną barierę ochronną skóry. Łagodny olej arbuzowy oraz gliceryna organiczna zapewniają natychmiastowe ukojenie i utrzymują optymalną ilość wody w naskórku. Naturalna witamina E i otrzymywany z rumianku bisabolol działają przeciwzapalnie i wspomagają regenerację podrażnionej skóry, a nowoczesna formuła filtra sprawia, że krem łatwo się rozprowadza i nie powoduje obciążenia skóry.

Zastosowanie

Chroni przed promieniowaniem, łagodzi podrażnienia.

Sposób użycia

Krem rozprowadzić równomiernie na skórze około 15-20 minut przed ekspozycją na słońce. Po kąpieli, wytarciu kremu przez ręcznik /odzież lub po upływie 2 godzin od aplikacji czynność należy powtórzyć. Nie należy narażać małych dzieci i niemowląt na bezpośrednie działanie silnych promieni słonecznych, zwłaszcza w godzinach około-południowych.

Dodatkowe informacje

Produkt zmienił opakowanie, skład nie uległ zmianie. Do wyczerpania zapasów wydawane będą produkty w starej szacie graficznej.

Cechy produktu

Postać
Część ciała
Cecha specjalna
Rodzaj skóry
Dla kogo
Filtr przeciwsłoneczny (SPF)
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego