Morwa Biała Plus, 60 tabletek

11,09 Cena brutto
Ilość
Rodzaj: Suplement diety
Producent: AVET PHARMA

Opis produktu

MORWA BIAŁA PLUS suplement diety to kompleksowy preparat, zawierający składniki wpływające na poziom cukru w organizmie. MORWA BIAŁA PLUS suplement diety został opracowany specjalnie dla osób, które dbają o ilość cukrów przyjmowanych wraz z pożywieniem, także podczas odchudzania. Utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi; pomaga w utrzymaniu prawidłowej wagi.
 
Ekstrakt z liści morwy białej może przyczyniać się do utrzymania zrównoważonego metabolizmu węglowodanów w organizmie człowieka. Ekstrakt z liści morwy białej, dzięki zawartości substancji wpływających na działanie enzymów biorących udział w trawieniu węglowodanów, ogranicza ich wchłanianie po posiłku. Ekstrakt z kory cynamonowca przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cukru we krwi.Chrom pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.Chrom przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych.
 
Zastosowanie: uzupełnienie diety w składniki wpływajace na przyswajanie węglowodanów, pomagające w utrzymaniu prawidłowego poziomu cukru we krwi. 
 
Zalecane spożycie: dorośli 1 tabletka jednorazowo na minimum 15 minut przed posiłkiem bogatym w węglowodany, maksymalnie do 2 tabletek dziennie. Tabletkę należy popić wodą. 
 
Składniki: ekstrakt z liścia morwy białej (Morus alba L.) DER 10:1, substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna, ekstrakt z kory cynamonowca (Cinnamonum verum) DER 4:1, substancja glazurująca - hydroksypropylometyloceluloza, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik - dwutlenek tytanu, substancja przeciwzbrylająca - talk, nośnik - lecytyna sojowa, nośnik – sorbitol, chlorek chromu (III). 
 
1 tabletka zawiera: 500mg ekstraktu z liści morwy białej, 100mg ekstraktu z kory cynamonowca, 20mcg chromu (50%)*
 
* RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.
 
Przeciwwskazania: nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu kobietom w ciąży i karmiącym piersią.
 
Ważne wskazówki:
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.
Zrównoważony sposób żywienia prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Preparat należy przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 
Producent:
AveAvet Pharma S.K.A.
ul. Fleminga 33B
03-176 Warszawa