Moskito Guard, mleczko odstraszające komary i kleszcze, bez DEET, 18ml

Moskito Guard, mleczko odstraszające komary i kleszcze, bez DEET, 18ml

Cena: 22,99 zł

Cena jednostkowa: 127,72 zł za 100 ml
Zamówienia złożone do 15:00 wyślemy jeszcze dziś!
Dostępny

Moskito Guard, mleczko odstraszające komary i kleszcze, bez DEET, 18ml - opis produktu

Mleczko przeznaczone do odstraszania komarów (w tym komarów tygrysich), meszek oraz kleszczy. Okres działania odstraszającego na komary i meszki 7-8 godzin od zastosowania produktu, kleszczy 1,5 godziny od zastosowania produktu. Nie zawiera DEET. Preparat można stosować u dzieci powyżej 2 roku życia i kobiet w ciąży.
 
Wskazania: preparat odstraszający komary, meszki, kleszcze i gzy.
 
Sposób użycia: wstrząsnąć przed użyciem. Nałożyć obficie na wszystkie odsłonięte części ciała. Na twarz i szyję nanieść produkt pośrednio: spryskać dłoń, a następnie rozsmarować omijając okolice oczu i ust. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę i błony śluzowe. Po zakończeniu aplikacji dokładnie umyć ręce. Stosować 1 raz dziennie u dzieci powyżej 2 roku życia i 2 razy dziennie u dzieci od 12 roku życia i osoby dorosłe.
 
Składniki aktywne: ikarydyna 20g/100g.
 
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
 
Środki ostrożności: działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady u lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Nie jeść, nie pić i nie palić podczas używania produktu. Unikać uwolnienia do środowiska.
 
Pierwsza pomoc: w przypadku połknięcia: natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć/ lekarzem; w przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć, nadal płukać.
 
Podmiot odpowiedzialny:
Dakem S.A.,
69 Rue Victor Hugo,
92400 Courbevoie, Francja.
 
Dystrybutor w Polsce:
Inmed Poland Sp. z o.o.,
ul. Puławska 314,
02-314 Warszawa.